فهرست اخبار فهرست اخبار

با رویکردی انگیزشی

دیدار و گفتگوی مدیر استان با روسای جدید شعب

مدیر شعب استان و جمعی از مسیولین مدیریت با حضور در سه شعبه اباذر، امام و امیرکبیراهواز ، انتصاب روسای جدید را به آنان تبریک گفتند.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان ، مدیر شعب استان و جمعی از مسیولین مدیریت با رویکردی انگیزشی ، انتصاب روسای جدید شعب ( آقایان محمود جهانگیر زاده - شعبه اباذر، آقای مجید حکمتی منش-شعبه امیرکبیر و آقای علی کرم پور کورایی-شعبه امام) را با اهدای گل به آنان تبریک گفتند.
عباسعلی شفیعی آغاز مسیولیت در شعبه را فصل نوینی در ارزیابی عملکرد رییس و پرسنل شعبه ارزیابی و اظهار امیدواری کرد که با تلاش همه همکاران اهداف خرد و کلان سازمان در همه سطوح محقق شود.
وی با اشاره به طرح مهرگان ، این طرح را یکی از بهترین طرح ها و فرصت های بانک دانست و تاکید کرد : شروع فعالیت شما به عنوان رییس شعبه و همزمانی آن با اجرای طرح مهرگان فرصت خوبی برای تحقق اهداف و ارتقای درجه شعبه است.
ایشان حساب صندوق پس انداز مسکن یکم را اولویت اصلی مدیران ارشد بانک دانست و گفت: علی رغم انواع حساب ها و طرح هایی که ابلاغ می شود، تحقق اهداف صندوق یکم هدف اصلی بانک است و همه تمرکز ما باید بر این اصل استوار باشد.
گفتنی است در این دیدار ها که با اهدای گل، توزیع شیرینی بین همکاران و مشتریان و نصب بنر از طرف مدیریت برگزار شد تعدادی از مشتریان نیز با مدیر شعب گفتگو و رضایت کامل خود را از عملکرد بانک مسکن ابراز داشتند.
آخرین بروزرسانی 1394/11/21