فهرست اخبار فهرست اخبار

همزمان با 5 مهر

معرفی محصولات بانک در همایش نکوداشت روز جهانی گردشگری

رییس شعبه مرکزی اهواز و تعدادی از همکاران شعبه و مدیریت خوزستان در همایش نکوداشت روز جهانی گردشگری که به مناسبت 5 مهرماه برگزار شده بود شرکت کردند و به معرفی حساب ها و خدمات بانک پرداختند.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان از آنجا که توسعه صنعت گردشگری به عنوان یکی از ابزارهای رونق اقتصادی ، نقش بسیار مهمی در پویایی اقتصاد کشورها دارد کارکنان مدیریت خوزستان در این همایش به معرفی حساب ها و محصولات بانک به فعالان این عرصه پرداختند.
فیروز دوستانی مسیول شعبه مرکزی اهواز ضمن تبریک این روز مهم (روز جهانی گردشگری) به مهندس حیدری رییس کل میراث فرهنگی استان خوزستان و همه مسیولین و فعالان بخش صنعت گردشگری، تعامل بیشتر فعالان صنعت توریسم با بانک مسکن را خواستار شد که با استقبال کم نظیر مسیولین و متولیان صنعت گردشگری استان مواجه شد.
در این راستا مقرر شد اطلاعات ارتباطی کلیه بخش های مرتبط با جهانگردی،هتل داری،دفاتر هواپیمایی و همه زیر مجموعه های این صنعت در اختیار مدیریت خوزستان قرار گیرد تا اطلاع رسانی های لازم به طور کامل و جامع به اشخاص حقیقی و حقوقی وابسته به بخش گردشگری خوزستان انجام شود.
گفتنی است که در حاشیه این مراسم دیدار و گفتگوهایی با مسیولین استانداری،رییس فرودگاه اهواز و تعدادی از مدیران استانی انجام شد.
آخرین بروزرسانی 1394/11/21