فهرست اخبار فهرست اخبار

در هفته دفاع مقدس صورت گرفت

بهره برداری از 5 شعبه بازسازی شده آبادان و خرمشهر

طی مراسمی ویژه 5 شعبه بلوار طیب ، امیر کبیر و اروند آبادان بهمراه دو شعبه سوم خرداد و مرکزی خرمشهر با حضور مسیول حوزه ناظر جنوب و رؤسای شعب بازسازی شده به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، در این آیین با شکوه که با یاد از حماسه رزمندگان مدافع این دو شهر آغاز شد یاور عسکری رییس حوزه ناظر جنوب گفت: حضور همه ما در این دو شهر مدیون فداکاری و سلحشوری رزمندگانی است که مردانه و جانانه از مرزهای جغرافیایی ، ارزشی و معنوی این سرزمین پاسداری کردند.
بازسازی و تغییر چهره شعب این دو شهر نیز به گونه ای صورت گرفته که در خور مردم مقاوم و رنج کشیده این سامان باشد. امکانات و تجهیزات رفاهی مناسبی در این شعب قرار گرفته تا مراجعین با آسایش و آرامش بیشتری به انجام خدمات بانکی خود بپردازند.
صبوری و بردباری مردم شهرهای آسیب دیده از جنگ بویژه در این دو شهر رسالت و مسیولیت ما را در فرآیند خدمت رسانی به آنان دو چندان می کند. در همین راستا بانک از انجام هرنوع اقدامی که در راستای عرضه خدمت بهتر به مشتریان است تاکنون دریغ نکرده است.
وی افزود:
مدیریت استان نیز باتوجه ویژه به شعب حوزه ناظر جنوب که بیشتر در مناطق جنگی قرار داشته اند همیشه با حمایت از مسیولین و کارکنان آنان ، زمینه رشد و شکوفایی این شعب را در مسیر تحقق اهداف بانک و کمک به مردم منطقه فراهم نموده است.
گفتنی است ، بازسازی کامل و بهره برداری از شعب یاد شده در راستای توجه ویژه مسیولین بانک به بازسازی و نوسازی شهرهای آسیب دیده از جنگ است. این شعب بانوسازی و آمادگی کامل هم اکنون آماده ارایه خدمت به مردم شریف و مقاوم شهرهای آبادان و خرمشهر است.
آخرین بروزرسانی 1394/11/21