فهرست اخبار فهرست اخبار

با هدف گسترش تعاملات صورت گرفت

دیدار رییس حوزه ناظر جنوب با نماینده و فرماندارویژه شهرآبادان

در راستای گسترش ارتباط و تعاملات چند سویه و همچنین تشریح و ارایه خدمات صورت گرفته توسط بانک مسکن در شهر آبادان، نشستی مشترک باحضور دکتر دهدشتی، نماینده مردم شریف آبادان در مجلس شورای اسلامی، دکتر شهبازی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان و یاور عسکری ، رییس حوزه ناظر جنوب استان در محل فرمانداری آبادان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان در این دیدار، عسکری ضمن ارایه گزارشی از عملکرد بانک مسکن در سطح شهر آبادان خصوصا بخش مسکن مهر به بیان مشکلات و معضلات مربوط به پروژه های باقیمانده و نیمه ساخت این بخش پرداخت و همکاری، همیاری و تعامل همه دستگاههای اجرایی را در جهت تعیین تکلیف تسهیلات مسکن مهر خواستار شد.
در ادامه شهبازی، معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان با تشکر از اقدامات خوب بانک مسکن و تاثیر بسزای این بانک در صنعت ساختمان و اشتغال زایی در سطح شهر آبادان افزود: فعالیتهای سودمند و سازنده بانک مسکن در زمینه مسکن مهر بیانگر احساس مسیولیت و خدوم بودم کارکنان این بانک در شهر آبادان می باشد که توانستند با توجه به محدودیت نیروی انسانی و ... خدمت بزرگی را برای مردم این شهر به سرانجام برسانند.
دهدشتی، نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی نیز کارکنان بانک مسکن را افرادی متعهد و دلسوز دانست که با توجه به پرداخت بیشترین تسهیلات در شبکه بانکی، توانستند به خوبی از عهده وظایف محوله برآیند.
تشریح انواع خدمات و محصولات جدید بانک مسکن از جمله صندوق پس انداز مسکن یکم توسط رییس حوزه ناظر، از دیگر نکات مطرح شده در این نشست بود.
آخرین بروزرسانی 1394/11/21