فهرست اخبار فهرست اخبار

تا پایان شهریور ماه سالجاری اتفاق افتاد

فروش اقساطی بیش از57 هزار واحد مسکن مهر در مدیریت خوزستان

با تلاش پیگیر مسیولین و کارکنان مدیریت خوزستان بیش از 57 هزار واحد مسکن مهر تا کنون تعیین تکلیف و به مرحله فروش اقساطی رسیده است.
به گزارش روابط عمومی این مدیریت ، در نیمه نخست سالجاری تعداد 52755 واحد برای این مدیریت هدف گذار شده بود که با تلاش و جدیت بی وقفه کارکنان حوزه های صف و ستاد این رقم به بیش از 57 هزار واحد رسیده است.
با احتساب این عدد درصد تحقق هدف در این بخش بیش از 120درصد است که با ادامه روند کنونی ، فراتر از اهداف تعیین شده فرآیند تعیین تکلیف واحدهای مسکن مهر آماده واگذاری به مرحله فروش خواهند رسید.
عباسعلی شفیعی مدیرشعب خوزستان در این خصوص گفت :
با اعلام آمادگی بانک برای پرداخت تسهیلات متمم به واحدهای در حال ساخت و در صورت همکاری مالکین واحدها و پروژه های با پیشرفت فیزیکی مناسب روند فروش سرعت بیشتری خواهد گرفت.
وی افزود:
با معرفی بیش از 30 هزار واحد در استان برای گرفتن تسهیلات متمم مقرر شده واحدهای مذکور پس از تکمیل به متقاضیان واگذار و بی درنگ مرحله فروش اقساطی آنان آغاز شود. در این خصوص با پیگیری های مدیریت استان ، از اداره کل راه و شهرسازی ، بنیاد مسکن و فرمانداران شهرستان خواسته شده است همکاری لازم را بعمل آورند.
زیرا با انجام مرحله تقسیط و برگشت بخشی ار منابع ، ادارات و سازمان های یاد شده می توانند واحدها و پروژه های بیشتری رابه بانک برای دریافت تسهیلات متمم معرفی کنند. با توضیح و تشریح این نکات در جلسات گوناگونی که با دستگاه های اجرایی مرتبط با موضوع مسکن مهر ارایه شده است آنان نیز با رغبت و علاقمندی بیشتری پیگیری خود را افزایش داده اند.
گفتنی است از میان 15 شاخص گزارش عملکرد مجمع ارزیابی مدیریت ها ، شاخص فروش اقساطی واحدهای طرح مسکن مهر در مدیریت خوزستان طی نیمه نخست سالجاری فراتر از هدف تعیین شده با تحقق بیش از 120 درصد یکی از بهترین شاخص های عملکردی این مدیریت شناخته شده است.
آخرین بروزرسانی 1394/11/21