فهرست اخبار فهرست اخبار

خدمت رسانی به زایران اباعبداله الحسین

افتخاری دیگر برای کارکنان بانک مسکن خوزستان

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب خوزستان، به مناسبت اربعین حسینی و در راستای فریضه خدمت رسانی به زایران ابا عبداله الحسین (ع) دو ایستگاه صلواتی در مرزهای شلمچه و چزابه توسط این مدیریت برپاشد.
عباسعلی شفیعی، مدیر شعب استان خوزستان، ضمن اعلام این خبر از اشتیاق همکاران جهت خدمت رسانی به زایران اربعین حسینی خبر داد و آن را نشانه محبت و دوستی همکاران به اهل بین (علیهما السلام) و الگوگرفتن از سالار شهیدان دانست و آنرا افتخاری بزرگ برای کارکنان بانک مسکن قلمداد نمود.
شفیعی افزود: حضور زایران در ایستگاههای شلمچه و چزابه قابل تامل بود و همگی از خدمت ارایه شده توسط بانک مسکن رضایت کامل داشتند. همچنین همکاران زایر سایر مدیریت‌ها نیز ضمن حضور در ایستگاه صلواتی بانک مسکن به خدمت رسانی به زایران اقدام کردند.
گفتنی است این ایستگاهها به صورت تمام وقت پذیرای زایران گرامی بود و با پذیرایی صبحانه، ناهار، شام، اقامه نماز جماعت و اسکان زایرین و همچنین استقرار دستگاه خودپرداز سیار نسبت به انجام وضایف اقدام نمودند به نحوی که طبق اظهارات برخی از زایران ایستگاه‌های صلواتی بانک مسکن در مقایسه با دیگر ایستگاههای موجود در منطقه، خدمات قابل‌قبول‌تری را ارایه داده است.
مسیولین محلی نیز با ابراز رضایت از برپایی ایستگاه های صلواتی بانک مسکن از عملکرد مدیریت شعب استان خوزستان تقدیر نمودند.
آخرین بروزرسانی 1394/11/21