فهرست اخبار فهرست اخبار

طی آیینی جداگانه با حضور مدیر شعب استان

پیشکش پاداش های ویژه قرض الحسنه سال93 در مدیریت خوزستان

برندگان ویژه پاداش های (جوایز) حساب قرض الحسنه سال93 با برگزاری آیینی درمدیریت خوزستان تندیس ویژه این حساب را به شکل نمادین از دست مدیر شعب استان دریافت کردند.
به گزارش روابط عمومی این مدیریت، عباسعلی شفیعی مدیر شعب خوزستان در این نشست با برشمردن اهمیت و مزیت های حساب قرض الحسنه پس انداز طی سخنانی گفت:
بانک مسکن در زمینه اصول بانکداری اسلامی تا کنون گام های خوب و ارزشمندی برداشته و خدمات ارزنده و مردم پسند فراوانی از ابتدای تاسیس تا کنون ارایه کرده است.
بعنوان نمونه همین پرداخت تسهیلات مسکن مهر و یا تسهیلات بهسازی و نوسازی روستایی یا تسهیلات ودیعه مسکن که طی سالهای گذشته به گروه های نیازمند و متوسط جامعه پرداخت شده همگی حاکی از مردمی بودن عملکرد بانک مسکن است.
وی با یادآوری مهمترین مصارف و حساب های قرض الحسنه به باشندگان نشست افزود:
سپرده گذاری شما در حساب قرض الحسنه نوعی سرمایه گذاری اخروی است ضمن اینکه پاداش معنوی این حساب در پاره ای موارد باقیات الصالحاتی است که آثار و نتایج مثبت و ارزشمند آن تا سالهای زیاد پا برجا خواهد بود. بعنوان نمونه ساخت مدرسه در مناطق محروم و دور افتاده از جمله این اعمال صالح است که از برکات با سواد شدن فرزندان عزیز ایران در دور افتاده ترین نقاط کشور و از دعای خیر آنان همیشه و حتی پس از مرگ نیز بهره مند خواهید شد.
در هر صورت غرض از بیان مزایای مادی و معنوی حساب های قرض الحسنه که قرآن کریم از آن بعنوان قرض نیکو یاد نموده تلاش در مسیر ترویج و گسترش سنت نیکوی قرض الحسنه است که خداوند از آن با واژه احسان و نیکوکاری مومنان برخوردار در حق برادران مومن نیازمند یاد می کند.
گفتنی است بهروز سلیمانی و محمد علی بهوندی دو تن از معاونین مدیریت نیز در این نشست حضور داشتند. یادآور می شود 103 نفر از برندگان ویژه این حساب در استان خوزستان جوایز خود را دریافت کردند.
آخرین بروزرسانی 1394/11/21