فهرست اخبار فهرست اخبار

در راستای خدمت رسانی به زایرین اربعین حسینی صورت گرفت

استقرار کامیونت خودپرداز سیار بانک در مرز شلمچه

با پیشنهاد مدیریت خوزستان و همکاری ادارات کل خدمات نوین ، تجهیز و پشتیبانی ، حفاظت و امور ایمنی و فناوری اطلاعات ، کامیونت خودپرداز سیار بانک در منطقه شلمچه آغاز به کار کرد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان ، بمنظور خدمت رسانی به زایرین حرم حسینی در ایام اربعین ، خودپرداز سیار بانک مسکن در نقطه مرزی شلمچه مستقر و به ارایه انواع خدمات بانکی به زایرین پرداخت.
این پایانه سیار که با همکاری کارکنان حوزه ناظر جنوب خوزستان ، مدیریت شده است تا کنون خدمات خوب و ارزنده ای به زایرین و مسافران کربلا و سایر اعتاب مقدسه ارایه کرده است.
کامیونت سیار دوم نیز در منطقه عملیاتی چزابه که در دوران دفاع مقدس از محور های مهم عملیاتی رزمندگان اسلام بوده مستقر شده است.
تنگه چذابه منطقه ای است در 17 کیلیومتری شمال غربی شهر بستان در استان خوزستان که یکی از پنج مسیر اصلی هجوم ارتش عراق به خوزستان بود. این قسمت از خاک میهن مان در عملیات طریق القدس در آذر ماه سال 1361 از اشغال دشمن خارج گردید.
همچنین شلمچه روستا و منطقه ای مرزی است در باختر یا شرق خرمشهر و مرز میان ایران و عراق و نزدیکترین نقطه مرزی به شهر بصره در کشور عراق است. این منطقه نیز در بهمن ماه سال 1365 طی عملیات کربلای 5 با ایثار و فداکاری زایدالوصف رزمندگان اسلام آزادگردید.
آخرین بروزرسانی 1394/11/21