فهرست اخبار فهرست اخبار

معاون اداره کل خدمات نوین اظهار کرد

ارتباط نزدیک با همکاران در شعب، منجر به شناسایی موانع و بهبود سیستمهای بانکی خواهد شد

آقای جعفری صابری، معاون اداره کل خدمات نوین در سفر خود و هیات کارشناسان همراه به حوزه ناظر جنوب ضمن بازدید از شعبه مرکزی آبادان با برگزاری نشستی در محل حوزه ناظر با مسیولین شعب آبادان دیدار و به بررسی مشکلات و مسایل مختلف پرداختند.
به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب خوزستان، اقای جعفری صابری، معاون اداره کل خدمات نوین در سفر خود و هیات کارشناسان همراه به حوزه ناظر جنوب ضمن بازدید از شعبه مرکزی آبادان با برگزاری نشستی در محل حوزه ناظر با مسیولین شعب آبادان دیدار و به بررسی مشکلات و مسایل مختلف پرداختند.
جعفری ضمن اشاره به اینکه طبق دستور هیات مدیره محترم بانک، هدف از حضور در اینگونه جلسات سرکشی و برقراری ارتباط مستقیم با همکاران در سطح شعب می باشد، شناسایی مشکلات و موانع خدمات بانکی را یکی از برنامه های پیشروی اداره کل خدمات نوین و فن آوری اطلاعات دانست و افزود: برگزاری جلسات مشترک با همکاران شعب در نقاط مختلف کشور، موجب جمع آوری اطلاعات خوب و مفیدی به مدیران عالی بانک خواهد شد که این اطلاعات منابع مناسبی و موثری برای اتخاذ تصمیم در جهت عملکرد شعب می باشند.
وی با اشاره به اهداف بخش آی تی بانک، توسعه کمی و کیفی خدمات بانکداری در مناطق مستعد را از برنامه های پیش روی اداره کل خدمات نوین دانست و اظهار امیدواری کرد همکاران با شناسایی بازارهای جدید نسبت توسعه این خدمات اقدام نمایند.
در ابتدای این نشست یاور عسکری، رییس حوزه جنوب خوزستان ضمن تقدیر و تشکر از هیات مدیره محترم بانک در جهت اعزام تیم کارشناسی به مدیریتهای شعب، این اقدام را در جهت شناسایی نقاط ضعف و قوت فعالیتهای بانکداری الکترونیک موثر دانست و اشاره کرد با توجه به اینکه همکاران شعب کاربران اصلی این سیستم‌ها هستند می توانند پیشنهادات خوب و انتقادات سازنده ای را در جهت رفع موانع و اصلاح فرآیندها ارایه نمایند.
عسکری با توجه به ایجاد منطقه آزاد تجاری- صنعتی اروند در شهرهای آبادان و خرمشهر ، آن را فرصتی مهم در جهت توسعه سهم بانک از بازار منطقه دانست و خواستار توسعه کمی و کیفی ابزارهای بانکداری الکترونیک و خدمات نوین بانکی در سطح منطقه شد.
گفتنی است در پایان این نشست، روسای شعب آبادان به بیان مشکلات و ارایه پیشنهادات خود در زمینه خدمات بانکی پرداختند.
آخرین بروزرسانی 1394/11/21