فهرست اخبار فهرست اخبار

جشن 77 سالگی بانک مسکن در مدیریت و شعب مختلف استان خوزستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، به مناسبت 77 سالگی بانک مسکن، مراسم جشنی در مدیریت خوزستان با حضور مدیران و کارکنان ستاد در محل سالن اجتماعات مدیریت برگزار شد.
بهروز سلیمانی معان اجرایی مدیریت شعب استان در این مراسم با اشاره به تاریخچه شکل گیری بانک مسکن اظهار کرد: بانک مسکن در این مدت، فراز و نشیب های فراوانی را تجربه کرده ولی با تلاش کارکنانش در این مدت همیشه سربلنده بوده است.
وی افزود: برای نمونه در طول هشت سال دفاع مقدس به علت محدود شدن ساخت و ساز در استان خوزستان و کاهش خرید و فروش، فعالیت های بانک مسکن با رکود مواجه شد ولی به جرات می توان گفت؛ بانک مسکن پا به پای توسعه کشور پیش رفته و با اتکا به کارکنان شایسته خود، فعالیت های موثری انجام داده است.
سلیمانی با ذکر خاطراتی از بانک مسکن در طول مدت خدمت خود بیان کرد: بانک مسکن در طول فعالیتش همیشه به مشتریان خود اعتماد و به تعهداتش به بهترین شکل ممکن عمل کرده است. برای نمونه برخی از شعب ما در طول جنگ بمباران شدند و همه مدارک و مستندات در شعب از بین رفت ولی ما به مشتریان خود اعتماد کردیم و بر اساس دفترچه هایی که در اختیارشان بود به تعهدات خود در قبال مشتری عمل کردیم. بی شک این مورد جزو افتخارات بانک مسکن در طول این سال ها به شمار می رود.
معان اجرایی مدیریت شعب استان به کارکنان مدیریت خوزستان توصیه کرد که به شغل خود فراتر از یک وظیفه اداری نگاه کنند زیرا آنها با فعالیت های خود در راه خانه دار کردن مردم، لبخند را بر لبان بسیاری از خانواده ها نشانده اند و این لطفی است که خداوند در اختیار کارکنان بانک مسکن قرار داده است.
سلیمانی ادامه داد: خوزستان در جنگ و سال های بعد از آن روزهای سختی را پشت سر گذاشت و امروز درحالی در مسیر توسعه قرار گرفته که بی شک یکی از اهرم های اصلی توسعه این استان، بانک مسکن است که در راه ساخت و ساز همیشه در کنار دولت های مختلف بوده و با تمام توان در راستای انجام سیاست های محرومیت زدایی نظام جمهوری اسلامی قرار گرفته است.
وی تاکید کرد: کارکنان بانک مسکن بدانند آنچه فعالیت آنها را برای همیشه ماندگار می کند، خدمت بی شایبه به مشتریان است که باعث می شود یاد و خاطره کارکنان و بانک مسکن، همیشه در ذهن مشتری به نیکی حک شود.
در این مراسم کیک 77 سالگی بانک مسکن با حضور مدیران و کارکنان مدیریت استان خوزستان بریده و بین کارکنان توزیع شد.
همچنین در شعبه مرکزی اهواز، تابلویی به منظور نوشتن متن های یادگاری مشتریان این شعبه نصب و جملات و خاطراتی از سوی برخی مشتریان روی کاغذهای مخصوص این کار نوشته شد.
در حوزه ناظر جنوب استان در آبادان نیز مراسم جشنی با حضور برخی مشتریان طلایی بانک و برخی کارکنان برگزار شد.
از سوی دیگر، در همه شعب استان خوزستان به مناسبت سالگرد تاسیس بانک، با توزیع شکلات از مشتریان پذیرایی شد.
آخرین بروزرسانی 1394/11/21