فهرست اخبار فهرست اخبار

معاون اجرایی مدیریت خوزستان

بانک مسکن آماده تقویت فعالان بخش ساخت و ساز خوزستان است

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، بهروز سلیمانی در نشست مشترکی با انبوه‌سازان و مجتمع سازان در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی اهواز پس از شنیدن سخنان نمایندگان بخش‌های مختلف صنعت ساختمان طی سخنانی گفت: ارتباط کنشگران صنعت ساختمان به ویژه فعالان حوزه مسکن یعنی انبوه‌سازان و مجتمع سازمان با بانک مسکن دیرینه و پایدار است.
معاون اجرایی مدیریت خوزستان گفت: بانک مسکن آماده است در سطح استان با همه توان و ظرفیت و نیروی کارشناسی خود فعالان حوزه ساخت و ساز استان را تقویت کند.
سلیمانی بیان کرد: اگر در بازه ای از زمان در این رابطه وقفه‌ای ایجاد شده، قابل جبران است. بانک مسکن آمادگی کامل دارد تا گستره ارتباط خود را با شما افزایش دهد و در حوزه‌های گوناگون صنعت ساختمان همراه و همیارتان باشد.
وی افزود: همان‌گونه که می‌دانیم در شرایط رکود تورمی موجود، بخش مسکن به عنوان پیشران فعالیت‌های اقتصادی می‌تواند موجب رونق صنعت ساخت و ساز و تحرک بخش تقاضا گردد. همکاری و همراهی دوجانبه تاثیر بسزایی در تحرک این بخش و افزایش اشتغال خواهد داشت.
سلیمانی با اشاره به مهم‌ترین نکته این نشست یعنی نگاه کلان به مباحث بخش مسکن تصریح کرد: همه ما باید دیدگاه و نگاه خود را به فعالیت‌های بخش مسکن گسترده‌تر کرده و تنها به حوزه کاری خود نیندیشیم.
معاون اجرایی مدیریت گفت: همکاری بانک مسکن و انبوه‌سازان بسیاری از مشکلات مردم و حوزه‌های اقتصادی را حل می‌کند. ارتباط بیش از 120 حرفه و شغل با صنعت ساختمان و رونق فعالیت های آن موجب درآمدزایی مشاغل وافزایش درآمد ناخالص داخلی است.
سلیمانی تصریح کرد: از طرف دیگر تقویت عرضه واحدهای مسکونی مورد نیاز مردم و ایجاد تعادل قیمتی در این بخش از دیگر دستاوردهای همکاری بانک و کنشگران صنعت ساختمان است که از مزایای آن گروه‌های مختلف جامعه به‌ویژه اقشار با درآمد میانه از آن بهره‌مند می‌شوند.
وی بیان کرد: در هر صورت توازن و تعادل منحنی‌های عرضه و تقاضای مسکن و رسیدن به تعادل قیمت در این بخش از دستاوردهای مهم همکاری بانک مسکن و کنشگران اقتصادی حوزه مسکن و ساختمان است.
معاون اجرایی مدیریت خوزستان اظهار کرد: بانک مسکن آماده است در سطح استان با همه توان و ظرفیت و نیروی کارشناسی خود فعالان حوزه ساخت و ساز استان را تقویت و در مسیر رونق این بخش گام‌هایی که عمده و اساسی بردارد.
گفتنی است؛ فیروز دوستانی رییس شعبه مرکزی اهواز، علی امیدی کارشناس بازاریابی مدیریت، مهندس پور حاجت رییس انجمن انبوه‌سازان استان و دبیر انجمن انبوه‌سازان کشور، تعدادی از رؤسای شعب اهواز و برخی اعضای هییت مدیره انبوه سازان حضور داشتند.
آخرین بروزرسانی 1394/11/21