فهرست اخبار فهرست اخبار

با برگزاری مراسمی

از خدمات 5 نفر از بازنشستگان مدیریت خوزستان تقدیر شد

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، بهروز سلیمانی معاون اجرایی مدیریت خوزستان در این مراسم با تجلیل از خدمات همه بازنشستگان بانک مسکن اظهار کرد: تلاش افرادی که این روزها مویی سپید کرده اند و در حال رسیدن به افتخار بازنشستگی هستند بر هیچ پوشیده نیست و جایگاه امروز بانک مسکن مرهون تلاش شبانه روزی این عزیزان است.
وی با بیان اینکه شروع بازنشستگی شروع فصلی نو در زندگی هر فرد است، افزود: استفاده از تجربیات افراد بازنشسته برای پیشبرد اهداف سازمان لازم و ضروری است. بازنشستگان افراد ارزشمند جامعه با کوله باری از تجربه، تعهد و تخصص هستند به همین دلیل باید از خدمات مشاوره آنها بهره مند می شویم و در جلسات تخصصی از تجربه کاری بازنشستگان متخصص استفاده می شود.
سلیمانی عنوان کرد: نباید به آسانی از کنار تجربه‌های گرانبهای بازنشستگان گذشت زیرا تجربه‌های بازنشستگان که حاصل خدمت صادقانه آنهاست می‌تواند گره‌گشای برخی مشکلات دستگاه‌ها باشد.
معاون اجرایی مدیریت خوزستان با بیان اینکه، دوران سالمندی و بازنشستگی به معنای از کار افتادگی و ناتوانی نیست، تصریح کرد: افراد پیشکسوت که همان بازنشستگان هستند باید به نقش و اهمیت و ارزش خود آگاه باشند و روحیه مشارکت و مساعدت را در خود و جامعه زنده نگه‌دارند .
در این مراسم از پنج نفر از همکاران مدیریت خوزستان به نام های نعیم دریس، حاچ سودانی، محمد علی یباره زاده، عبدالحمید عویدی و غلامحسین نوروزی نژاد که به افتخار بازنشستگی نایل آمده اند تقدیر شد.
آخرین بروزرسانی 1395/3/18