فهرست اخبار فهرست اخبار

به مناسبت دهه فجر

دانش آموزان خوزستانی از شعب بانک مسکن دیدن کردند

مدیریت شعب خوزستان در یک اقدام ابتکاری به مناسبت دهه فجر، اقدام به دعوت دانش آموزان خوزستانی به شعب و معرفی محصولات بانکی به آنها کرد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، در یکی از برنامه های این مدیریت به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی و در اقدامی ابتکاری، دانش آموزان مدارس مختلف اهواز از برخی شعب مدیریت استان دیدن کردند.
در این بازدید، دانش آموزان علاوه بر اینکه با شیوه کار کردن بانکها و کارمندان بانک آشنا می شدند، به صورت عملی با بانکداری الکترونیک، شیوه کار کردن با وب کیوسک، نحوه دریافت وجه نقد از دستگاه های خودپرداز و توصیه های ایمنی استفاده از خدمات الکترونیک به ویژه کارت های بانکی آشنا شدند.
همچنین حساب های مختلف بانک مسکن از جمله حساب جوانان، سپرده آتیه طلایی و حساب قرض الحسنه به صورت کامل و جامع برای دانش آموزان تشریح شد و بسته ای فرهنگی حاوی کتاب داستان، لوح فشرده معرفی حساب جوانان، تعدادی بروشور و لوازم التحریر به آنها اهدا شد.
مسیولان شعب مختلف نیز هنگام حضور این دانش آموزان بر لزوم آینده نگری این نوجوانان و داشتن حساب هایی نظیر جوانان و آتیه طلایی تاکید کردند و دانش آموزان هم مشتاق شدند که از حساب های پیش گفته استفاده کنند.
ضمنا در هر بازدید به سه نفر از دانش آموزان با معدل بالاتریک حساب جوانان با مبلغ اولیه از سوی مدیریت خوزستان اهداشد.
مدارسی که دانش آموزان خود را برای این کار به شعب مختلف اهواز اعزام کرده اند ضمن استقبال از بازخودهای مطلوب این حرکت در بین دانش آموزان، خواستار استمرار آن از سوی مدیریت خوزستان شدند.
آخرین بروزرسانی 1395/3/18