فهرست اخبار فهرست اخبار

همایش روشنگری و بصیرتی از سوی سازمان بسیج کارمندی سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان به میزبانی پایگاه مقاوت بسیج مدیریت استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، عباسعلی شفیعی مدیر شعب استان در ابتدای این مراسم ضمن خوش آمدگویی به افراد شرکت کننده در این همایش اظهار کرد: افتخار می کنیم که در مدیریت خوزستان فعال ترین نیروهای بسیجی را داریم که در همه برنامه ها پیشقدم هستند.
وی افزود: امروز بسیج در جهان به عنوان یک نیروی قوی و برخاسته از ملت شجاع ایران شناخته شده و موجی از وحشت و هراس را در دل دشمنان ایجاد کرده است.
شفیعی با ارایه عملکرد بانک مسکن در استان خوزستان برای مهمانان شرکت کننده عنوان کرد: امروز بانک مسکن نقشی تعیین کننده در پیشبرد اهداف دولت در بخش ساخت و ساز و خانه دار کردن مردم ایران دارد.
مدیر شعب بانک مسکن خوزستان ادامه داد: امروز یکی از شعب کوچک ما در شهری محروم به تنهایی به اندازه یک بانک خصوصی در کل استان، تسهیلات برای ساخت و ساز و مسکن مهر پرداخت کرده است و این امر جز با تلاش شبانه روزی و خستگی ناپذیر کارکنان بانک میسر نمی شد.
شفیعی ادامه داد: در مدت اخیر، اغلب شعب بانک مسکن در استان بازسازی و نوسازی شد و این صرفا خدمتی بود به مردم خوزستان که در محیطی مناسب و با آرامش به کارهای بانکی خود برسند.
وی همچنین با اشاره به برخی فعالیت های فرهنگی در مدیریت خوزستان بیان کرد: در هنگام اربعین حسینی، بانک مسکن دو موکب خدمات رسانی در مرزهای شلمچه و چذابه راه اندازی کرد و در کنار سایر مردم، به خدمات رسانی به زایران حسینی پرداختیم و این امر را برای خود یک افتخار می دانیم.
همچنین در این مراسم سرهنگ روغنی کارشناس و تحلیلگر مسایل سیاسی با اشاره به خدمات بی شمار انقلاب اسلامی به مردم ایران بیان کرد: به عنوان مثال تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی (تا سال 57) تنها 51هزار خانوار تحت پوشش گاز طبیعی قرار داشتند که هم‌‌اکنون حدود 14میلیون خانوار از این نعمت بهره‌مند هستند.
وی با اشاره به اینکه در قبل از انقلاب سیل های عظیمی در خوزستان به راه می افتاد که کل دارایی های مردم را نیست و نابود می کرد، افزود: طبق اطلاعاتی که وزارت نیرو اعلام کرده است اگر سدهای ساخته شده در بعد از انقلاب به خصوص سد گتوند نبود، باران های اخیر خوزستان قطعا سیل عظیمی را به وجود می آورد و این از افتخارات انقلاب اسلامی که این بحران ها را مدیریت کرده است.
سرهنگ روغنی در بخش دیگری از سخنان خود بر لزوم حضور باشکوه در انتخابات مجس و خبرگان رهبری تاکید کرد و گفت: تبلیغات سوی دشمن برای کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات هفت اسفندآغاز شده تا این تبلیغات به خیال خام بدخواهان، ملت ایران را از مسیر انقلاب خارج کند ولی دشمنان بدانند مردم حماسه ساز ایران، انتخابات آینده را به برگ افتخار نظام جمهوری اسلامی تبدیل می کنند.
آخرین بروزرسانی 1395/3/18