فهرست اخبار فهرست اخبار

مدیرکل صدا و سیمای خوزستان گفت:

آگاهی مردم از عملکرد مطلوب بانک مسکن با تعامل بین صداو سیما و بانک مسکن محقق خواهد شد

اطلاع مردم از خدمات و عملکرد مطلوب بانک مسکن از طریق ایجاد تعامل فی مابین بانک و صدا و سیما محقق خواهد شد که نتیجه این مهم منجر به منفعت عمومی خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، مسلم رحیمی در نشست مشترکی با مدیر و معاونان مدیریت خوزستان با تمجید از عملکرد بانک مسکن در راستای خدمات رسانی موثر به مردم خوزستان اظهار کرد: وقتی به خوبی به خدماتی که بانک مسکن به مردم ایران و خوزستان ارایه می کند، دقت می کنیم متوجه می شویم که واقعا خدمات رسانی این بانک در راستای خدمت بی منت به مردم بوده است.
رحیمی با بیان اینکه صدا و سیما نیز به نوعی سازمانی است که در خدمت توسعه و عمران کشور و استان خوزستان قرار دارد، تاکید کرد: با این شرایط می توان نتیجه گرفت که تعامل این دو سازمان در نهایت به سود مردم خوزستان است و آمادگی داریم در راستای تعاملی که به سود مردم است به بانک مسکن مشارکت کنیم.
مدیرکل صدا و سیمای خوزستان بیان کرد: به نظر می رسد با تعامل سه جانبه صدا و سیما، بانک مسکن و اداره کل راه و شهرسازی استان می توان به یک بسته فرهنگ سازی مناسب برای ارایه اطلاعات و آگاهی بخشی به مردم در راستای نوسازی، مقاوم سازی، ساخت و ساز و خرید خانه خوب دست یافت.
مدیر شعب استان خوزستان نیز در این نشست با بیان اینکه صدا و سیما به گفته امام خمینی(ره) یک دانشگاه است، بیان کرد: عملکرد صدا و سیما در خوزستان در راستای معرفی خدمات نظام جمهوری اسلامی، احیای فرهنگ های بومی، گسترش فرهنگ اسلامی و حسینی، توجه به مناطق محروم و شناسایی مشکلات بسیار درخشان بوده است.
عباسعلی شفیعی با تشریح خدمات بانک مسکن در مدت اخیر به مردم بیان کرد:
نمود خدمات رسانی بانک مسکن به مردم بیش از همه بانک ها است و ما انتظار داریم با تعامل و همکاری با دستگاه هایی مثل صدا و سیما خدمات رسانی بیشتری به مردم خوزستان داشته باشیم.
شفیعی با توجه به رویکرد تخصصی- توسعه ای بانک مسکن اظهار داشت :
در کنار ارایه انواع خدمات بانکی ، بانک مسکن مجری طرح های توسعه ای دولت نیز می باشد که این اقدام در جهت رونق بخش مسکن و خروج اقتصاد از رکود تورمی در دستورکار بانک قرار گرفته است.
آخرین بروزرسانی 1395/3/18