فهرست اخبار فهرست اخبار

رییس حوزه ناظر جنوب خوزستان عنوان داشت

تنوع خدمات بانکی ارایه شده توسط بانک مسکن در سطح شبکه بانکی کشور، بی نظیر است.

حوزه ناظر جنوب خوزستان به مناسبت دهه مبارک فجر با برپایی غرفه ویژه بانک مسکن در نمایشگاهی که به همین منظور در منطقه ازاد اروند برگزار شده بود شرکت کرد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب خوزستان حوزه ناظر جنوب خوزستان به مناسبت دهه مبارک فجر با برپایی غرفه ویژه بانک مسکن در نمایشگاهی که به همین منظور در منطقه ازاد اروند برگزار شده بود شرکت کرد.
عسکری، رییس حوزه ناظر جنوب، در مراسم افتتاح این غرفه اظهار داشت: خوشبختانه بانک مسکن به عنوان یک بانک تخصصی- توسعه ای در تمامی زمینه های بانکداری فعالیت‌های خوبی ارایه نموده است.
وی با اشاره به نقش بخش مسکن در خروج اقتصاد از رکود تورمی عنوان داشت: ارایه ابزارهای جدید مانند صندوق پس انداز مسکن یکم یکی از خدمات بانک در همراهی با سیاستهای دولت محترم تدبیر و امید در راستای رونق بخش مسکن بوده است.
عسکری افزایش سقف تسهیلات اعطایی مسکن و همچنین ایجاد شرایط مناسب در اعطای تسهیلات پروژه های انبوه سازی را از راهکارهای پیش روی بانک مسکن در جهت رونق بخش مسکن در منطقه عنوان داشت و از مسیولین شهرستان آبادان درخواست کرد که در این خصوص اطلاع رسانی کامل به زیرمجموعه های خود داشته باشند.
گفتنی است این غرفه به مدت 11 روز پذیرای بازدیدکنندگان بود که غرفه بانک مسکن به عنوان تنها بانک شرکت کننده در این نمایشگاه از جذابیت خاصی برخوردار بود و مورد استقبال مردم و مسیولین قرار گرفت. همچنین مسیولین محلی ضمن بازدید از غرفه بانک مسکن از اقدامات بانک مسکن در منطقه تقدیر و تشکر کردند.
همچنین همکاران حوزه ناظر و شعب آبادان با حضور در غرفه نسبت به آموزش بانکداری الکترونیک، موبایل بانک، آشنایی با انواع حسابهای تعهدی، سپرده آتیه طلایی و ممتاز و ... اقدام نمودند.
آخرین بروزرسانی 1395/3/18