فهرست اخبار فهرست اخبار

به مناسبت دهه فجر

برگزاری مسابقات جام فجر در مدیریت خوزستان

مسابقات ورزشی به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی ویژه کارکنان مدیریت خوزستان با شناخت برترین ها به کار خود پایان داد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، این مدیریت به مناسبت ایام دهه فجر انقلاب اسلامی و به منظور ارتقای روحیه و نشاط کارکنان و گسترش فرهنگ پرداختن به ورزش اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی بین کارکنان کرد.
این مسابقات در دو رشته ورزشی فوتسال و والیبال با استقبال خوب کارکنان برگزار شد و کارکنان مدیریت خوزستان در ایام دهه فجر و عصرها در فضایی پرنشاط و پرتحرک، دور هم جمع می شدند و علاوه بر تجدید خاطرات در فضایی خارج از محیط کار اداری، به امر مهم ورزش نیز می پرداختند.
در رشته فوتسال و بعد از برگزاری چندین مسابقه در نهایت تیم های «اهواز الف» و «ماهشهر» به دیدار نهایی راه یافتند. در مسابقه فینال که یک بازی بسیار نفسگیر و جذاب از آب درآمد، در نهایت تیم «اهواز الف» با نتیجه دو بر یک به پیروزی دست یافت و جام قهرمانی را بالای سر برد.
در رشته والیبال نیز که به علت حضور مدیر و معاونان در یکی از تیم های ورزشی شاهد اوج رقابت و هیجان بودیم نیز در نهایت تیم های «منتخب مدیریت» و «منتخب شعب» به دیدار نهایی راه یافتند که دیدار فینال را تیم «منتخب مدیریت» به سود خود پایان داد و بر جام قهرمانی این دوره از رقابت ها بوسه زد.
همچنین برخی کارکنان مدیریت خوزستان در بازی های ورزشی شبکه بانکی استان خوزستان نیز شرکت کردند و موفق شدند چند عنوان برتر را به خود اختصاص دهند. در رشته شنا، «سعید مرادی» از مدیریت خوزستان موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی شد و تیم مدیریت خوزستان نیز به عنوان دومی این رقابت ها دست یافت. در رشته شطرنج نیز «موسی رشیدی» از مدیریت خوزستان مقام سوم را به خود اختصاص داد.
با پایان این رقابت ها، امسال دهه فجر شاهد رقابت های پرهیجان ورزشی برای کارکنان مدیریت خوزستان بودیم به گونه ای که مدیریت استان به کارکنان وعده داده به مناسبت های مختلف، اقدام به انجام رقابت های ورزشی برای کارکنان و حتی در صورت لزوم برای خانواده های آنان خواهد کرد.
آخرین بروزرسانی 1395/3/18