فهرست اخبار فهرست اخبار

فرمانده پلیس راه خوزستان:

پلیس راه و بانک مسکن در صف اول خدمت به مردم قرار دارند

فرمانده پلیس راه استان خوستان گفت: ما و بانک مسکن هر دو در راستای خدمت به مردم تلاش می کنیم و در این راه در صف اول قرار داریم.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، سرهنگ قاسم قدرتی در نشستی با مدیر شعب استان خوزستان با اشاره به اینکه افتخار بانک مسکن این است که بسیاری از مردم ایران را خانه دار کرده است، بیان کرد: این بانک یکی از بانک های موثر در نظام جمهوری اسلامی ایران است و انصافا کارکنان پرتلاشی دارد که همیشه با حوصله و بیان خوب به مشتریان خود خدمات رسانی می کنند.
وی افزود: وجه اشتراک پلیس راه و بانک مسکن این است که هر دو در صف اول خدمات رسانی به مردم هستند و بی شک مردم نیز به خوبی از تلاش دستگاه هایی که هدفشان خدمت به آنان است، آگاه هستند.
فرمانده پلیس راه خوزستان با اشاره به تلاش های این دستگاه برای کاهش تصادفات اظهار کرد: کاهش تصادفات جاده ای از 28 هزار و 400 نفر سال 85 به زیر 17 هزار نفر در سال گذشته در کشور نشان می دهد که کارهای فرهنگ سازی و امینی جاده ها و خودروها نتیجه داده و با وجود افزایش جمعیت و خودروها از رشد افسار گسیخته غول ترافیک و تصادف جلوگیری شده و روند کاهشی داشته است.
همچنین در این نشست مدیر شعب استان خوزستان با تقدیر از تلاش های پلیس راه استان در راستای کاهش تصادفات منجر به فوت، اظهار کرد: پلیس راه استان را نیروهای مخلص و دلسوزی تشکیل داده اند که واقعا تمام توان خود را برای کاهش تصادفات و ارتقای فرهنگ ترافیکی گذاشته اند.
عباسعلی شفیعی بیان کرد: بانک مسکن این آمادگی را دارد که در راستای خانه دار کردن کارکنان پلیس راه استان خوزستان، جلساتی را برگزار کند و ساده ترین راه های خانه دار شدن، شیوه های پس انداز برای جوانان و فرزندان کارکنان و همچنین استفاده از تسهیلات در قالب تعاونی های مسکن می باشد.
آخرین بروزرسانی 1395/3/18