فهرست اخبار فهرست اخبار

به مناسبت روز درختکاری

مراسم روز درختکاری در مدیریت خوزستان برگزار شد

مدیران مدیریت خوزستان با حضور در یکی از بوستان های شهر اهواز اقدام به کاشت درخت به مناسبت روز درختکاری کردند.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، عباسعلی شفیعی مدیر شعب استان با حضور در این مراسم در جمع خبرگاران اظهار کرد: درختکاری در استان ما به علت شرایط اقلیمی آن یکی از موارد ضروری است و همه باید برای توسعه درختکاری و فضای سبز همت داشته باشیم.
وی افزود: یکی از مواردی که در چند سال اخیر استان خوزستان با آن دست و پنجه نرم می کرده است، مشکلات زیست محیطی بود که گرد و غبار یکی از عواقب آن است. بی شک وجود بوستان ها و تعداد بالای درختان می تواند این مشکلات را به حداقل برساند.
شفیعی با بیان اینکه افزایش تعداد درختان صرفا وظیفه یک دستگاه خاص نیست و همه مردم باید گسترش فضای سبز در خوزستان را سرلوحه فعالیت های اجتماعی خود قرار دهند، تصریح کرد: حضور ما در این مراسم به این معنی است که شاید ما یک بانک باشیم که وظیفه ذاتی ما جذب سپرده و پرداخت تسهیلات برای خانه دار مردم باشد ولی در کنار آن توسعه استان در بخش های مختلف از دید ما پنهان نیست و ما نیز در کنار سایر مردم و دستگاه ها برای رفع دغدغه های زیست محیطی استان تلاش می کنیم.
موسی ممبینی شهردار منطقه هشت اهواز نیز در این مراسم با تقدیر از حضور مدیران و کارکنان مدیریت شعب استان خوزستان در این مراسم درختکاری اظهار کرد: حضور شما را به فال نیک می گیریم و امیدواریم این امر سرلوحه فعالیت همه دستگاه های استان باشد و آنها نیز اهتمام ویژه ای برای توسعه فعالیت های مرتبط با فضای سبز داشته باشند.
وی افزود: درختانی که امروز کارکنان بانک مسکن کاشتند برای همیشه به اسم این بانک باقی خواهند ماند و سال های بعد نهالی که از این راه به درختی تنومند تبدیل می شود نشان می دهد که روزی مدیران و کارکنان بانک مسکن به پاس دغدغه های زیست محیطی خود این درختان را کاشتند.
در این مراسم بهروز سلیمانی معاون اجرایی، حشمت الله کاکی رییس حوزه حراست و اصلان آبسواران بازرس ارشد مدیریت نیز حضور داشتند.
آخرین بروزرسانی 1395/3/18