فهرست اخبار فهرست اخبار

مدیر شعب خوزستان

بانوان شاغل در مدیریت خوزستان توانمندی های فراوانی دارند

مدیر شعب استان خوزستان گفت: بانوان شاغل در مدیریت خوزستان در مدت اخیر توانمندی های فراوانی از خود نشان داده اند و اکنون قابلیت پذیرش سمت های حساس بانک را دارند.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، عباسعلی شفیعی در مراسم تقدیر از بانوان شاغل در این مدیریت به مناسبت گرامیداشت مقام زن اظهار کرد: خوشبختانه عرصه خوبی برای فعالیت و حضور زنان مهیا شده و زنان کشورمان موفقیت های بی شماری را کسب کرده‌اند. امروز، روز قدردانی از زنانی است که هم در عرصه خانواده تلاش می کنند و هم عهده دار مسیولیت های خطیر در جامعه هستند.
وی با اشاره به مقام بالای حضرت زهرا (س) که به نام روز زن نامگذاری شده است، بیان کرد: ایشان بانویی تکریم شده هستند که در تمامی عرصه‌های زندگی همراه پدر، همسر و ولایت بودند، چنانکه در سوره کوثر به جایگاه شخصیتی ایشان تاکید شده است.
شفیعی همچنین با اظهار رضایت از عملکر بانون شاغل در مدیریت خوستان عنوان کرد: بانوان شاغل در این مدیریت در همه سمت هایی که حضور داشته اند، توانسته اند به خوبی از عهده وظایف محول برآیند.
مدیر شعب استان خوزستان افزود: بانوان شاغل در بانک در مدت اخیر به خوبی توانسته اند با تلاش و پشتکار، توانمندی های خوبی از خود نشان دهند و اکنون توانمندی های آنها به گونه ای است که به راحتی توانایی پذیرش سمت های کلیدی بانک را دارند.
شفیعی تصریح کرد: در تصمیم گیری های آینده این مدیریت بی شک نقش های بیشتر و کلیدی تری به بانوان شاغل اختصاص خواهد یافت چرا که آنان نشان دادند توانایی پذیرش مسیولیت های بالاتر را دارند.
آخرین بروزرسانی 1395/3/18