فهرست اخبار فهرست اخبار

مدیر شعب استان خوزستان:

بازنشستگان چهره های ماندگار بانک هستند

مدیر شعب بانک مسکن استان خوزستان گفت: بازنشستگانی که برای ارتقای این بانک تلاشی بی نظیر از خود به نمایش گذاشته اند، چهره های ماندگار بانک مسکن هستند.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، عباسعلی شفیعی در مراسم تقدیر از محمدحسین مصطفوی که در سال های 76 تا 82 مدیر شعب استان خوزستان بود، اظهار کرد: برخی بازنشستگان که با تلاش شبانه روزی و پیگیری های مستمر خدمات قابل توجهی از خود به نمایش گذاشتند، چهره ماندگار بانک مسکن هستند و باید آنها را در هر مقام و جایگاه مورد احترام قرار داد.
وی افزود: آقای مصطفوی در زمان تصدی مدیریت شعب بانک استان خوزستان با تلاش های بی نظیر و پیگیری های قابل توجه، چهره ای عملگرا از خود به نمایش گذاشتند و باعث ارتقای مدیریت که در زمان ایشان هفت شعبه بود به 30 شعبه شد که این امر زمینه ساز درخشش امروز استان خوزستان در بین سایر استانها است.
شفیعی با بیان اینکه مصطفوی مدیری بود که برای انجام خدمات خود حد و مرزی را نمی شناخت، بیان کرد: ایشان در مسیر حرکت به سمت تعالی مدیریت استان، تلاش های فراوانی از خود به نمایش گذاشت.
محمد حسین مصطفوی نیز در این مراسم اظهار کرد: همه کارکنان بانک مسکن حضور و خدمت در این بانک را نوعی افتخار بدانند که در آن می توانند به خدمت در راستای خانه دار کردن کمک کنند.
وی با اشاره به توسعه شعب بانک مسکن در زمان مدیریتش در خوزستان گفت: سه رکن اساسی برای این کار وجود داشت. استان قدرت اقتصادی داشت، مردم استان محق خدمت بودند و کارکنان هم این توانایی داشتند که سطح خدمات رسانی خود را افزایش دهند برای همین درنگ نکردنم و اقدام به توسعه شعب بانک مسکن کردم.
مصطفوی بیان کرد: در زمان توسعه شعب، کارکنان بی شماری استخدام شدند و امروز که می بینم اغلب سمت ها در دستان همان کارکنان است، بیشتری احساس رضایت و شادمانی می کنم.
وی با اشاره به مدیر فعلی شعب استان نیز گفت: از همان ابتدا که ارتباطات اجتماعی، حسن رفتار و توانایی مدیریتی ایشان را دیدم، متوجه شدم که آینده ای درخشان در انتظار ایشان است و خوشبختانه امروز مشاهده کردم که واقعا استحقاق این مدیریت را دارد.
در این مراسم فرید جلالی عزیز پور مدیر سابق شعب استان، همکاران بازنشسته، معاونان، روسای شعب و کارکنان مدیریت استان حضور داشتند.
آخرین بروزرسانی 1395/3/18