فهرست اخبار فهرست اخبار

با رویکرد معرفی محصولات جدید بانک

گردهمایی مسیولان مدیریت و روسای شعب خوزستان برگزار شد

گردهمایی مسیولان مدیریت و روسای شعب خوزستان با رویکرد معرفی محصولات جدید بانک مسکن در اهواز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، در این همایش دیدگاه ها و نقطه نظرات مدیرعامل بانک مسکن و اعضای هییت مدیره که در «گردهمایی مدیران ارشد و 700 رییس شعبه برتر» در تهران مطرح شده بود، از سوی مدیر شعب استان برای مسیولان، روسای شعب، روسای دوایر، کارشناسان و سایر شرکت کنندگان تبیین شد.
مدیر شعب استان خوزستان در این همایش با یادآوری بیانات مدیرعامل محترم بانک مسکن، سخنرانی خود را حول محور این سخنان قرار داد و اظهار کرد: روسای شعب باید اهداف ابلاغی را به صورت ماهانه و بلکه روزانه رصد کنند و باد بدانند هر ماه چه میزان از اهداف را محقق کرده اند و در این خصوص برنامه ریزی جامع و کاملی با مشارکت سایر کارکنان شعب داشته باشند.
عباسعلی شفیعی بیان کرد: روسای شعب باید به وصول مطالبات در کنار جذب منابع توجه ویژه داشته باشند و در این خصوص از توان همکاران خود به خوبی استفاده کنند و مدیریت مناسبی را در شعبه داشته باشند ضمن اینکه ما نیز در ستاد مدیریت با تمام توان برای تحقق اهداف در کنار آنها هستیم.
وی افزود: روسای شعب محصولات و خدمات جدید بانک مسکن که در راستای خروج کشور از رکود تدوین شده است را به خوبی فرا بگیرند و به همکاران خود در شعبه منتقل کنند زیرا اجرا و عملیاتی کردن حداکثری این محصولات در هر شعبه، یک امتیاز ارزشمند به شمار می رود و هیچ شعبه ای نباید به سادگی از کنار آن بگذرد.
شفیعی با بیان اینکه نباید با تغییر رییس شعبه، مشتریان آن شعبه حساب های خود را به شعبه جدید منتقل کنند، بیان کرد: این مسیله یک امتیاز منفی در کارنامه رییس جدید است زیرا وی نتوانسته شرایطی را فراهم کند که مشتری در آن شعبه ماندگار شود.
مدیر شعب استان ضمن توصیه به تلاش بیشتر از سوی روسای شعب اهواز تاکید کرد: طبق دستورالعمل جدید، روسای شعب باید کف مانده منابع خود را به دست بیاورند و این امر را از هم اکنون در سرلوحه فعالیت های خود قرار دهند.
وی تصریح کرد: خوشبختانه مقوله آموزش در بانک مسکن و مدیریت خوزستان از اولویت بسیاری برخوردار بوده حتی در شرای کاهش و کمبود بودجه، آموزش متاثر از این شرایط نشده است و با همان کیفیت و کمیت به پیش رفته است. در سال جاری قطعا برنامه های آموزشی ویژه ای برای ارتقای سطح تخصص کارکنان مدیریت استان برنامه ریزی شده است و به کیفیت به مراتب بالاتری اجرا خواهد شد.
مدیر شعب استان خوزستان تصریح کرد: همچنین بازسازی شعب بانک در سراسر استان و ایجاد محیطی مناسب برای مشتریان و در سال جاری نیز راه اندازی باجه های خدمات مالی و مشاوره ای ویژه انبوه سازان، تخصیص 200 درصدی اعتبار بدون سپرده در بخش مجتمع های مسکونی در سال 94 نسبت به سال 93 و همچنین تداوم آن از اقدامات پیش روی مجموعه مدیریت شعب خوزستان است.
آخرین بروزرسانی 1395/3/18