فهرست اخبار فهرست اخبار

مدیر شعب استان اعلام کرد:

ارتقای درجه 40 درصد شعب مدیریت خوزستان

مدیر شعب استان خوزستان از ارتقای درجه 40 درصد شعب این استان در چند سال اخیر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، عباسعلی شفیعی در مراسم تقدیر از هفت شعبه ارتقای درجه یافته امسال این مدیریت با اشاره به ارتقای درجه 40 درصد شعب استان خوزستان در مدت اخیر اظهار کرد: این امر نتیجه تلاش، زحمات و برنامه ریزی های بی وقفه ای بود که در مدت اخیر از سوی مدیران ارشد مدیریت و کارکنان ستاد و صف صورت گرفته است.
وی با اشاره به اینکه در مدت چهار سال اخیر در مجموع 28 شعبه استان خوزستان ارتقا درجه یافته اند، افزود: خوشبختانه امسال در ادامه روند افزایش درجه شعب استان که در سال های اخیر همواره در مدیریت خوزستان اتفاق افتاده، هفت شعبه خوزستان ارتقا درجه یافتند که لازم است از مسیولان و کارکنان این هفت شعبه، بابت رقم زدن این اتفاق خوشایند در مدیریت استان تقدیر و تشکر کنم.
شفیعی ادامه داد: البته با این کار، وظیفه همکاران این شعب برای ارتقای سطح خدمات رسانی و توجه به جذب منابع و وصول مطالبات بیشتر از قبل است و همکاران این شعب و سایر شعب استان موضوع رتقای سطح خدمات رسانی را مدنظر داشته باشند.
مدیر شعب استان خوزستان تاکید کرد: ارتقای درجه شعب همچنین باعث افزایش میزان اعتماد مشتریان به آن شعبه می شود به همین دلیل باید به گونه فعالیت و خدمات رسانی کرد که خدشه ای به این اعتماد مشتریان وارد نشود.
شفیعی بیان کرد: با نصب العین قرار دادن منویات مدیرعامل گرامی و اعضای هییت مدیره محترم بانک در خصوص اهداف ابلاغی بانک و توصیه های راهگشای آنان، بی شک با برنامه ریزی و وقت گذاری بیشتر قصد داریم برای سال آینده نیز شاهد ارتقای درجه چند شعبه در مدیریت خوزستان باشیم و این امر بی شک با تلاش و همت همکاران مدیریت خوزستان دست یافتنی است.
وی، همکاران همه شعب استان را به تلاش و ممارست بیشتر برای ارتقای سطح خدمات به مشتریان توصیه کرد و گفت: اغلب شعب به خصوص شعب مرکز استان با کمی همت، امکان ارتقای درجه شعبه خود را به دست خواهند آورد و در این راه همکاران ستاد با تمام توان، پشتیبان آنها خواهند بود.
گفتنی است، امسال شعب امیدیه، مرکزی بندرامام خمینی، اباذر اهواز، ناحیه صنعتی ماهشهر، شهدای ایذه، شهدای اندیمشک و هویزه ارتقا درجه یافتند.
آخرین بروزرسانی 1395/7/5