فهرست اخبار فهرست اخبار

مدیر شعب خوزستان مطرح کرد؛

نیروی انسانی؛ بهترین سرمایه خوزستان

مدیر جدید شعب بانک مسکن استان خوزستان، نیروی انسانی موجود در استان را بهترین سرمایه این مدیریت معرفی کرد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، علی اصغر نادری در مراسم معارفه خود با یادآوری اینکه استان خوزستان پتانسیل و ظرفیت های بالایی دارد، عنوان کرد: قطعا بالاترین پتانسیل این استان نیروی انسانی دلسوز و نجیب آن است که باید از آنها به خوبی استفاده کرد.
وی افزود: این استان وارث خون شهیدان بی شماری است و وجب به وجب شهرهای درگیر جنگ آن به خون شهدای عزیز ما آغشته شده است به همین دلیل خوشحالم که در چنین استانی خدمت می کنم.
نادری با اشاره به اهدافی که بانک برای مدیریت خوزستان طراحی کرده است، بیان کرد: این اهداف جز با همدلی و همیاری محقق نمی شود.
بهروز سلیمانی معاون اجرایی مدیریت شعب خوزستان نیز در این مراسم با ارایه گزارشی اظهار کرد: 64 درصد همکاران مدیریت خوزستان مدرک کارشناسی به بالا دارند و 82 درصد آنان زیر 45 سال سن دارند که نشان از جوانی و پویایی نیروی انسانی این مدیریت دارد.
وی افزود: خوشبختانه همکاران ما عاشق خدمت به مردم و استان خود هستند و این حق مردم استان است که بهترین خدمات را دریافت کنند زیرا آنها در طول سال های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و حتی قبل از آن همواره پیشقراول دفاع از خاک کشور بوده اند.
آخرین بروزرسانی 1395/11/4