فهرست اخبار فهرست اخبار

مدیر شعب استان خوزستان مطرح کرد؛

تعامل بانکها بستر ساز توسعه خوزستان

مدیر شعب استان خوزستان، همکاری و تعامل نزدیک بانک ها در خوزستان را بستر ساز توسعه و تعالی استان دانست.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، علی اصغر نادری در دیدار با مدیر شعب پست بانک استان خوزستان اظهار کرد: بانک ها به علت تامین مالی اغلب طرح ها و پروژه های عمرانی و زیربنایی، بسترساز توسعه در هر منطقه و شهری به شمار می روند به همین دلیل همیشه نقش آنها محوری است.
وی افزود: هماهنگی و تعامل بانک های استان برای اتحاذ تصمیات واحد برای رونق بخشی به فعالیت های عمرانی و توسعه ای استان خوزستان می تواند یک عامل کلیدی برای موفقیت استان به شمار برود به همین دلیل باید به سمت افزایش تعامل بین بانک های استان پیش رفت.
نادری بر آمادگی این مدیریت برای تحقق اهداف دولت در رونق بخشی به فعالیت های ساختمانی و عمرانی در استان تاکید کرد و گفت: مردم این استان به علت نقش ویژه ای که در دفاع از مرزهای ایران اسلامی در طول هشت سال دفاع مقدس از خود به نمایش گذاشتند، شایسته دریافت بهترین خدمات هستند.
همچنین در این نشست عباس استواری با تبریک انتصاب علی اصغر نادری به سمت مدیر شعب استان خوزستان، آمادگی خود برای هر گونه تعامل و گسترش همکاری ها با این مدیریت را اعلام کرد.
عباس استواری افزود: بانک مسکن نقش مهمی در کشور داشته و به واسطه تامین مالی اغلب پروژه های ساختمانی و عمرانی با اغلب مردم ارتباط مستقیم دارد.
آخرین بروزرسانی 1395/11/4