تازه های اخبار تازه های اخبار

تشکیل جلسه هم اندیشی مسؤولان مدیریت استان

جلسه هم اندیشی مسوولین مدیریت مورخ 12/3/90با حضور مدیر شعب استان ،روسای شعب و دوایر مدیریت در محل سالن کنفرانس مدیریت برگزار گردید.

جلسه هم اندیشی مسوولین مدیریت مورخ 12/3/90با حضور مدیر شعب استان ،روسای شعب و دوایر مدیریت در محل سالن کنفرانس مدیریت برگزار گردید. در این جلسه که با هدف انتقال مطالب مطرح شده در سمینار مدیران ارشد بانک به همکاران این مدیریت تشکیل شد، سید فرشید موسوی مدیر شعب استان  ضمن ابلاغ مراتب تقدیر و تشکر مدیر عامل محترم بانک از کلیه همکارانی که در راستای اهداف بانک تلاش گسترده دارند به بیان مطالب مطرح شده در سمینار فوق الذکر پرداخت .موسوی با اشاره به مبالغ پرداخت شده در طرح مهر ادامه روند پرداخت تسهیلات مهر را منوط به جذب منابع دانست.مدیر شعب استان در ادامه سخنان خود توجه مسوولین شعب را به فعالیتهای" کارمزد محور" بانکی جلب کرد و از انها خواست به مسیله صدور ضمانتنامه ،پایانه های فروشگاهی و دستگاههای خودپرداز نگاه ویژه داشته باشند. موسوی در ادامه ، طرح تامین کالا را از محل واریزیهای یارانه یک فرصت مناسب جهت بازاریابی عنوان کرد و از روسای شعب خواست ضمن راهنمایی مشتریان بانک با فروشگاههای بزرگ جهت شرکت در این طرح وارد مذاکره شوند.

موسوی اعتقاد راسخ رییس شعبه به مساله بازاریابی و همراه شدن وی را دو پیش شرط ورود به فعالیتهای بازاریابی عنوان کرد و افزود: در صورت عدم وجود این دو شاخص کلیه فعالیتهای بازاریابی در سطح مدیریت بی نتیجه و گاها نتیجه معکوس به بار خواهد آورد. مدیر شعب استان با اشاره به اینکه مدیرعامل محترم بانک بر حفظ شآن همکار ،امنیت شغلی و سلامت فکری آنان تاکید ویژه دارند بیان داشت:"همه ما وظیفه داریم بهترین شرایط را برای بهترین سرمایه سازمان خود یعنی نیروی انسانی فراهم کنیم و تا نیروی انسانی شاد و سرزنده و با نشاط نداشته باشیم اولین مراجعه مشتری به بانک آخرین مراجعه وی خواهد بود و این یعنی مرگ تدریجی سازمان" .

"اولین و مهمترین خواسته مشتری احترام است"  موسوی با بیان این مطلب ادای احترام به مشتری را فاقد هرگونه هزینه دانست وبه این ترتیب بازاریابی منهای هزینه را برای همکاران تشریح کرد.

مدیر شعب استان در پایان سخنان خود از همکاران خواست تا مطالب مطرح شده در این نشست را به سایر همکاران منتقل کنند.

در ادامه جلسه روسای شعب و دوایر مدیریت به بیان دیدگاههای خود در مورد مسایل جاری بانک پرداختند.

آخرین بروزرسانی 1394/4/30