تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب بانک مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد

اعلام مهلت شرکت در قرعه کشی جوایز حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک مسکن

مدیر شعب بانک مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد آخرین مهلت شرکت در قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک مسکن را پایان تیرماه سال ۱۴۰۰ اعلام کرد

به  گزارش روابط عمومی بانک مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد، محمد اکبری، مدیر شعب بانک مسکن استان با اشاره به چهل و یکمین دوره قرعه کشی حساب های قرض پس انداز در سال جاری، گفت: سپرده گذاران برای شرکت در چهل و یکمین دوره قرعه کشی برای افتتاح حساب یا تکمیل موجودی تا پایان تیر ماه مهلت دارند.

اکبری افزود: حداقل موجودی جهت شرکت در قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز در دوره جاری، 50 هزار تومان تعیین شده است و جهت شرکت در قرعه کشی علاوه بر حفظ حداقل موجودی(50 هزار تومان)، طی 3 ماه یا 90 روز متوالی، مفتوح بودن حساب و داشتن حداقل موجودی در روز قرعه کشی نیز ضروری است.

وی تصریح کرد: برای مبالغ 50 هزار تومان و بیشتر به ازای هر 10 هزار تومان در هر روز یک امتیاز در نظر گرفته می‌شود.

مدیر شعب بانک مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد جوایز چهل و یکمین دوره قرعه کشی حساب های قرضه الحسنه پس انداز را چنین اعلام کرد: بانک مسکن به 10 نفر از دارندگان حساب‌های قرض‌الحسنه به قید قرعه کمک هزینه یک میلیارد ریال خرید واحد مسکونی پرداخت می‌کند. همچنین 282 نفر از برندگان به قید قرعه از کمک هزینه خرید خودرو داخلی به ارزش 400 میلیون ریال برخوردار خواهند شد. در همین راستا 582 کمک هزینه خرید لوازم خانگی تولید داخلی هر یک به ارزش 200 میلیون ریال نیز به دیگر شرکت‌کنندگان در قرعه‌کشی بزرگ حساب های قرض‌الحسنه بانک مسکن در سال جاری اعطا خواهد شد. ضمن اینکه بانک مسکن علاوه بر دو‌هزار و 282 فقره کمک هزینه سی میلیون ریالی خرید صنایع دستی، به 48 هزار و 482 نفر از برندگان قرعه‌کشی نیز جایزه نقدی یک میلیون تومانی پرداخت خواهد کرد، و هزاران جایزه نقدی دیگر نیز به سپرده گذاران در چهلمین قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پرداخت خواهد شد.

اکبری با اشاره به اهمیت حساب های قرض الحسنه پس انداز در سیستم بانکی اشاره کرد و بیان داشت: سپرده گذاران حساب های قرض الحسنه پس انداز هم در قرعه کشی هزاران جایزه شرکت می کنند و هم از اجر معنوی این اقدام بهره مند می شوند چرا که بانک مسکن  را در راستای ایفای مسوولیت های اجتماعی برای مشارکت در طرح های ارزشمندی مانند تجهیز و نوسازی مدارس، کمک به سیل زدگان و زلزله زدگان، کمک به ازدواج زوجین و سایر امور، یاری می کنند.

آخرین بروزرسانی 1400/4/12