تازه های اخبار تازه های اخبار

برگزاری مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقات قرآن کریم در مدیریت استان کهگیلویه و بویراحمد

طی مراسمی از برگزیدگان مدیریت شعب استان کهگیلویه و بویراحمد در مسابقات سراسری قرآن کریم تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کهگیلویه و بویراحمد، در این مراسم محمد اکبری مدیر شعب استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن ابراز خوشحالی از توجه پرسنل مدیریت به مباحث معنوی گفت: انس با قرآن همه ابعاد زندگی انسان را تحت تاثیر قرار می دهد و از این لحاظ همکارانی که از نکته های زندگی ساز قرآن بهره مند می شوند خدمتگزارانی خوب برای جامعه هم هستند.

اکبری افزود: شرکت در مسابقات قرآن سعادت بزرگی است و امیدواریم که در سنوات آتی آمار شرکت کنندگان در مسابقات معنوی بانک به مراتب بالاتر رود.

مدیر شعب استان از شرکت کنندگان و برندگان این دوره از مسابقات قرآن تشکر کرد و تصریح کرد شایسته بود مراسم با شکوه تری و با حضور خانواده همکاران برگزار می کردیم که شرایط کرونایی مانع از کسب این افتخار برای مدیریت شد.

سید حمزه موسوی اطهر، معاون مدیریت شعب نیزضمن تشکر از برگزیدگان گفت: قرائت قرآن تاثیر عجیبی بر حال و هوای روحی انسان بر جای می گذارد و ما با توجه به این مقوله ی اثرگذار می توانیم از این تاثیر روحی بهره ببریم.

وی ابراز امیدواری کرد به لطف پروردگار عامل به رهنمودهای ارزشمند قرآن باشیم.

خدابخش زارع خفری معاون حراست مدیریت استان نیز با قدردانی از اهتمام همکاران به قرآن کریم گفت: در ارزش قرائت قرآن همین بس که پروردگار با انسان صحبت می کند و چه حسی زیباتر از این در عالم می تواند وجود داشته باشد!

در ادامه از مصطفی حرمتی منفرد که در رشته حفظ موضوعی رتبه اول در سطح بانک را به خود اختصاص داد،  مهرداد پاسیار که به همراه همسر و دو فرزند خود در این مسابقات شرکت کردند و کسب رتبه نمودند، همچنین زاهد مرادی به عنوان شرکت کننده در رشته نهج البلاغه و مجید رضایی وفا به عنوان شرکت کننده در رشته صحیح خوانی و نهج البلاغه با تقدیم هدایایی تقدیر شد.

انتهای پیام/ب

آخرین بروزرسانی 1400/5/20