تازه های اخبار تازه های اخبار

در راستای گرامی‎داشت روز پزشک و روز داروسازی صورت گرفت

تقدیر از پزشکان و داروسازان دارای تعامل با بانک

به مناسبت گرامی‌داشت روز پزشک و روز داروسازی از پزشکان و داروسازان دارای تعامل با بانک در استان کهگیلویه و بویراحمد تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کهگیلویه و بویراحمد، محمد اکبری مدیرشعب بانک مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد اجرای این برنامه را در راستای برنامه مناسبتی بازاریابی عنوان کرد و گفت: مشتریان وقتی توجه بانک را ملاحظه کنند قطعاً برای ادامه تعامل با بانک دلگرم تر خواهند شد.

اکبری افزود: پزشکان هم از حیث اجتماعی و هم از حیث مراوده مالی از سطح بالایی برخوردارند و تعامل آنها با بانک می تواند در تحقق اهداف بازاریابی موثر باشد.

مدیر شعب استان کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: در این روزهایی که کادر درمان به دلیل شیوع گسترده بیماری کرونا نقش برجسته ای در سلامت مردم ایفا می کنند تقدیر از آنها به بهانه های مختلف و در مناسبت های خاص به نوعی یک وظیفه اخلاقی است.

رحیم بنام، رییس دایره ارتباطات و بازاریابی مدیریت کهگیلویه و بویراحمد در تشریح برنامه  مناسبتی بازاریابی روز پزشک و روز داروسازی گفت: با ایجاد بانک اطلاعاتی مشتریان پزشک و داروساز با هماهنگی مسوولان شعب، در روز پزشک و روز داروسازی از طرف مدیریت شعب پیامک تبریک ارسال شد، سپس با دسته بندی مشتریان از منظر منابع مالی متمرکز نزد بانک، هدایایی برای آنها ارسال شد و در برخی موارد هم همکاران با حضور در محل کار یا دعوت به شعبه از آنان تقدیر کردند. همچنین لوح سپاس به امضای مدیر شعب استان به پزشکان و داروسازان دارای تعامل تقدیم شد.

آخرین بروزرسانی 1400/6/7