کسـب رتبـه نخسـت و برتر کشـور در جـذب حسـاب هـای مسکـن جوانـان توسـط مدیریـت شعـب استـان کردستـان

کسـب رتبـه نخسـت و برتر کشـور در جـذب حسـاب هـای مسکـن جوانـان توسـط مدیریـت شعـب استـان کردستـان

مدیریت شعب استان کردستان با برنامه ریزی های مدون و پیگیری های مستمر در پایان آذر ماه توانست در جذب حساب های مسکن جوانان رتبه اول را کسب نماید .
به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان و بنا به اعلام اداره کل بازاریابی بانک، مدیریت شعب استان کردستان با میانگین افتتاحی 996 فقره حساب جوانان در آبان و آذر ماه سالجاری مربوط به طرح آتیه جوانان رتبه اول کشور را در بین تمامی مدیریتها کسب نمود . 
گفتنی است این موفقیت مرهون برنامه ریزی های مدون و برگزاری جلسات متعدد و مستمر برای رابطین بازاریابی و نیز کنترل و نظارت مستقیم مدیر و کارشناس بازاریابی مدیریت استان به منظور انتقال اهداف و نحوه پیگیری های لازم توسط گروههای بازاریابی شعب و همچنین تلاش خستگی ناپذیر همکاران در کلیه شعب می باشد . 
شایان ذکر است کلیه همکاران مدیریت و شعب استان، با درک درستی از موقعیت حساس بانک و اهمیت طرح آتیه جوان که از سوی اداره کل بازاریابی به مدیریت های شعب ابلاغ شده بود با همت و تلاش مضاعف در جهت جذب منابع خرد و پایدار با مراجعه به مراکز آموزشی منجمله آموزش و پرورش، مهدکودک ها و ... توانستند استان کردستان را در صدر کلیه مدیریت ها قرار دهند . 
لازم به ذکر است شعب مرکزی سنندج، طالقانی، کشاورز و حسن آباد سنندج، مرکزی سقز، کامیاران و دیواندره توانسته اند در مرحله اول (پایان آذر ماه) بیش از 100 درصد اهداف ابلاغی را محقق نمایند و به رابطین بازاریابی شعب فوق به منظور ایجاد انگیزه از طرف مدیریت استان، تقدیر و تشکر بعمل آمد و به آنان کارت هدیه اهدای گردید ./ 
آخرین بروزرسانی 1395/11/20