تقدیر مدیر شعب استان کردستان از کارشناس ساختمان مدیریت

همزمان با گرامیداشت روز ملی مهندس؛

تقدیر مدیر شعب استان کردستان از کارشناس ساختمان مدیریت

همزمان با گرامیداشت روز ملی مهندس، جلال الدین سلیمی مدیر شعب بانک مسکن کردستان طی نشستی با اهدای لوح تقدیر به فرشاد برهان کارشناس ساختمان مدیریت از مقام شامخ مهندس تجلیل بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان، در این نشست جلال الدین سلیمی  مدیر استان با تبریک روز مهندس به جامعه مهندسین گفت: توجه ویژه به نقش والای مهندسان با نامگذاری روز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی به عنوان شخصیتی نمونه و الگو در مهندسی کهن ایران اسلامی نشان از اهمیت نقش این تلاشگران دارد.

سلیمی یکی از نیازهای اساسی امروز را نهادینه شدن باور به خدمات و اقدامات جامعه مهندسان نزد آحاد مردم به عنوان تامین امنیت سرمایه‌گذاری در بخش مسکن دانست و افزود: مهندسان نقش بسیار زیادی در افزایش مقاومت و تاب آوری ابنیه های ساختمانی در برابر حوادث مختلف دارند لذا استفاده از خدمات مهندسین هزینه نیست بلکه یک سرمایه گذاری مطمین و با ارزش است.

وی با اشاره به برنامه های مدیریت در تعمیر و آماده سازی شعب و نقش کارشناس ساختمان در زیباسازی منظر شعب افزود:  طی سالهای 97 و 98 توانستیم با آماده سازی شعب مرکزی بیجار، مولوی کرد ، طالقانی سنندج، دیواندره، مریوان و ایجاد سالن همایش و اتاق جلسات و بازسازی کامل مدیریت براساسی متدهای مورد نظر اداره ساختمان گامی بسیار مهم در زیباسازی منظر شعب در جهت تکریم حقوق شهروندان برداریم و این مهم جز با همکاری و همراهی اداره ساختمان و فعالیتهای کارشناس ساختمان مدیریت میسر نبود.

مدیر شعب کردستان به برنامه های مدیریت در سال 99 در بخش ساختمان ها و املاک بانک اشاره کرد و ابراز داشت: مهمترین برنامه های سال 99 عبارتند از توسعه ساختمان مدیریت، تعمیرات اساسی شعبه بهاران و تخریب مهمانسرای مریوان و احداث شعبه مریوان است که امیدواریم با همراهی مدیران ارشد بانک بتوانیم گامهای موثری را در توسعه، زیبا سازی و مقاوم سازی املاک بانک برداریم.

در پایان این نشست با حضور معاون اجرایی مدیریت، جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان با اهدای لوحی به فرشاد برهان کارشناس ساختمان مدیریت، ضمن تقدیر از فعالیتها و اقدامات وی در بازسازی شعب، از مقام شامخ مهندس نیز تجلیل بعمل آورد.

آخرین بروزرسانی 1398/12/28