« استفاده از تجربیات همکاران بازنشسته موجب رشد و کمال سازمانها می باشد»

معاون مدیر شعب استان کردستان:

« استفاده از تجربیات همکاران بازنشسته موجب رشد و کمال سازمانها می باشد»

مراسم تجلیل و تقدیر از زحمات همکاران بازنشسته به مناسبت نهم آبان ماه و روز خانواده و تکریم از بازنشستگان در مدیریت شعب استان با حضور معاون و کلیه رؤسای دوایر مدیریت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان در ابتدای این جلسه ناصر احمدی معاون مدیریت شعب استان کردستان با تبریک فرا رسیدن نهم آبان ماه و روز خانواده و تکریم از بازنشستگان گرامی گفت : بازنشستگی حادثه مهمی در چرخه زندگی فرد است و افراد باید قادر به پذیرفتن این اندیشه و تفکر شوند که می تواند به طور موفق و با سربلندی و عزت نفس به عنوان یک فرد کامل ، بدون آنکه اشتغال داشته باشند به زندگی ادامه دهند .

وی در ادامه با اشاره به سخن ارزشمند حضرت آیت الله خامنه ای «مد ظله العالی» در مورد بازنشستگی که فرمودند : اگر در محیط بازنشستگی و در میان بازنشستگان شور ، امید ، علاقه به کار و شوق به مفید بودن و رضایتمندی وجود داشته باشد اثر این امر مستقیماً بر روی شاغلین منعکس می شود ، اهمیت برگزاری جلسات سپاس و قدردانی از زحمات چندین ساله این عزیزان را مهم و ضروری تلقی نمود و خواستار ارج نهادن به آنان در تمام عرصه ها شد .

 احمدی در ادامه با اشاره به نفش پذیریهای بازنشستگان در روند پیشرفت کشور تصریح کرد : استفاده از تجربیات همکاران بازنشسته موجب رشد و کمال سازمانها می باشد و حضور آنان در عرصه های مشاوره ای با توجه به تجربیات ، تخصص و توانایی آنان را ذخیره های راهبردی و تاثیر گذار در روند پیشرفت و تعالی سازمانها دانست . و از بازنشستگانی که در حال حاضر در عرصه بانکداری مشغول به خدمت بوده و یار و یاور مدیریت شعب کردستان هستند تقدیر و تشکر بعمل آورد .

لازم به ذکر است در ادامه صدیق بهرامی از همکاران بازنشسته نیز با تبریک روز خانواده و تکریم از بازنشستگان اظهار داشت : بازنشستگی پایان و خاتمه کار نیست بلکه شروعی مجدد برای همکاران در تمام عرصه های اجتماعی ، اقتصادی و سیاسی است .

وی در ادامه از بازنشستگان بانک مسکن به عنوان سفیران بانک یاد کرد و افزود : وظیفه یک سفیر تشریح و تبلیغ خدمات مورد نظر می باشد لذا این عزیزان به بهترین شکل در تمام محافل از حقوق بانک مسکن دفاع کرده و بانک را خانه دوم خود می دانند .

ایشان در ادامه دستاوردهای کنونی بانک را مرهون زحمات و تلاشهای بازنشستگان دانست و از مسیولین و مدیران ارشد خواست تا به این قشر اسیب پذیر و شکننده بیش از پیش اهمیت دهند .

 

شایان ذکر است در ادامه محمد حسین مشیر وزیری نیز از همکاران بازنشسته از برنامه های مدیریت استان تقدیر و تشکر نمود و یاد و خاطره همکارانی که سالها در بانک زحمت کشیده اند و هم اکنون به رحمت ایزدی رفته اند ، را با نثار فاتحه گرامی دانست .

گفتنی است در ادامه همکاران به بیان خاطرات تلخ و شیرین خود پرداختند و در پایان نیز هدایا و لوح سپاس به رسم یاد بود به بازنشستگان عزیز از طرف مدیریت استان اهدای گردید ./   

                                                                                                   
                                                                                                                      مدیر شعب استان کردستان
                                                                                                                                      رسول مالمیر

آخرین بروزرسانی 1394/4/24