تحقق اهداف 1400 بهترین فرصت برای ارتقای رتبه استانی بانک در بین شبکه بانکی است

سلیمی در جمع روسای شعب کردستان:

تحقق اهداف 1400 بهترین فرصت برای ارتقای رتبه استانی بانک در بین شبکه بانکی است

جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان کردستان در نشست فصلی روسای شعب استان کردستان بر تحقق اهداف 1400 مدیریت تاکید کرد و آن را بهترین فرصت برای ارتقای رتبه استانی بانک در بین شبکه بانکی دانست.

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن هیبنا، در این جلسه جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان به تشریح عملکرد مدیریت در سال99 ، پرداخت و گفت: با طراحی طرحهای خلاقانه در حوزه های جذب منابع ، وصول مطالبات ، ضمانت نامه ، بانکداری الکترونیک و سایر بخشهای دیگر توانستیم با تلاش جانانه کارکنان شعب و همبستگی بسیار ستودنی ستاد و صف، اهداف را در بسیاری از حوزه های عملکردی محقق کنیم که می بایست این موفقیتها در 1400 با انگیزه و تلاش مضاعف در راستای ارتقای بانک در بین شبکه بانکی استان تداوم یابد.

سلیمی به اهداف تعیین شده مدیریت در سال 1400 اشاره کرد و افزود: موتور حرکتی مدیریت کردستان برای تحقق اهداف عملکردی بر مدار همبستگی کارکنان در سال 1400 برای تحقق اهداف به حرکت درآمده است که با توجه به ظرفیت استان و توان بسیار بالای کارکنان شعب و مدیریت، تحقق اهداف در حوزه های عملکردی حتمی است و می تواند بهترین فرصت برای ارتقای رتبه استانی بانک در بین شبکه بانکی باشد.

وی در ادامه بر تشکیل کارگروه ها و کمیته های عملکردی در حوزه های وصول مطالبات، جذب منابع، بانکداری الکترونیک و اعتباری و ارائه طرحهای انگیزشی و خلاقانه در سال 1400 تاکید کرد و ابراز داشت: با مشخص شدن اهداف شعب در حوزه های عملکردی، اعضای کمیته ارزیابی عملکرد مدیریت می بایست با ابلاغ طرحهای انگیزشی و خلاقانه به شعب، ضمن پیگیری مستمر اهداف با تشکیل جلسات حضوری و غیر حضوری با شعب ، همراه و یاور شعب برای تحقق اهداف بانک باشند.

مدیر شعب کردستان طرح اقدام ملی را محور اصلی فعالیتهای مدیریت در حوزه اعتباری عنوان کرد و تصریح نمود : همه ما می بایست با تمام توان در اجرای طرح اقدام ملی و تحقق اهداف بانک در این حوزه تلاش کنیم تا بتوانیم با همراهی و همکاری سایر دستگاههای استان زمینه خانه دار ساختن شهروندان کردستانی را فراهم سازیم.

سلیمی همچنین به تشکیل باشگاه مخاطبان مسکن با همکاری اتاق بازرگانی و پارک علم و فناوری استان اشاره کرد و افزود: با توجه به ارتباط بسیار نزدیک مدیریت استان با سازمانهای ذیربط حوزه مسکن، همگی بر تشکیل باشگاه مخاطبان مسکن در جهت رونق و توسعه مسکن کردستان تاکید دارند و درآینده ای نزدیک این باشگاه با دستور استاندار کردستان ایجاد می شود و تشکیل آن فرصتی مناسب برای افزایش سهم بانک از منابع بخش مسکن در استان است.

امید راست بین معاون مدیریت استان نیز به تشریح سایتهای اعتباری سال 1400 پرداخت و ابراز داشت: سیاستهای اعتباری سال1400 فرصتی استثنایی برای تحقق اهداف حوزه اعتباری خصوصا صدور ضمانتنامه و پرداخت تسهیلات از محل اوراق است که می بایست این سیاستها برای روسای شعب و کارکنان حوزه اعتباری تشریح و تفهیم گردد تا بتوانیم با تحقق اهدف این حوزه شاهد ارتقای سطح عملکردی بانک در پرداخت تسهیلات در بین شبکه بانکی استان باشیم.

امید راست بین همچنین درخصوص اهداف تعیین شده مدیریت در حوزه های عملکردی و راهکارهای تحقق این اهداف گفت: امروز مدیریت استان کردستان یکی از مدیریتهای برتر در چند سال گذشته در مجامع ارزیابی عملکرد است که این نشان از توانمندی مدیریت استان در برنامه ریزی و هدایت و همراهی شعب و تلاش و پشتکار وصف ناپذیر کارکنان شعب در دستیابی به اهداف است و مطمئنا با این اتحاد و همدلی می تواند اهداف سال 1400 را فراتر از آن محقق کرد.

لازم بذکر است در ادامه این همایش روسای شعب و دوایر مدیریت، اهداف 1400 و راهکاری تحقق و مشکلات احتمالی را با هم در نشست پرسش و پاسخ با مسئولین مدیریت به مشورت گذاشتند.

آخرین بروزرسانی 1400/3/11