تازه های اخبار تازه های اخبار

مراسم تجليل از سه بانكدار برتر مديريت مازندران

مراسم تجليل از سه بانكدار برتر مديريت مازندران كه جزء يكصد بانكدار برتر كشور در سال 95 شناخته شدند با حضور نادر قاسمي عضو هیئت مدیره بانک ، زوار معاون اداره كل ارزيابي عملكرد ، مدير شعب استان ، معاونين مديريت و روساي شعب استان و دواير و كارشناسان مديريت در سالن همايش امام خامنه اي مديريت بر گزار شد.

نادر قاسمي  عضو هیئت مدیره بانك ضمن سپاس از كاركنان و مديريت شعب استان كه در شش دوره متوالي ارزيابي عملكرد در جايگاه سبز قرار گرفته در بخشي از سخنان خود خاطر نشان كرد: مديريت مازندران هميشه جزء برترينهاي كشور بوده و اين توفيقات حاصل نمي شود مگر اينكه بين كاركنان همدلي وجود داشته باشد قاسمي ادامه داد : مديريت مازندران از معدود مديريتهاي كشور هست كه به لحاظ دانش كاري و نيروهاي جوان جزء برترينهاي كشور بوده كه با تكيه بر همين اصل در تمامي زمينه ها اعم از كاركنان نمونه ، يكصد بانكدار برتر و...درخشش دارند كه اينها همه حاكي از كار منسجم گروهي و تيمي مبتني بر برنامه ريزي است.

عضو هیئت مدیره بانك در خصوص طرح ها و بسته هاي تسهيلاتي و حمايتي بانك مسكن طي سالهاي اخير افزود : طرح ها و بسته هاي ارائه شده بانك در سالهاي اخير بي نظير بوده است و حتي در سال گذشته سياست اعتباري بانك انبساطي بوده و بالغ بر 67 هزار ميليارد ريال تسهيلات پرداخت كرده ايم.

قاسمي ادامه داد : بانك مسكن بعنوان پيشگام در صنعت مسكن و ساختمان بزرگترين پرتوي كشور و مستحكم ترين نرخ ريسك اعتباري را در سيستم بانكي به خود اختصاص داده است و يكي از اقدامات بانك مسكن براي خروج غير تورمي اقتصاد از ركود افزايش سقف تسهيلات خريد و ساخت مسكن بوده وبا سياست خروج از ركود بانك مسكن و در قالب بسته ها و طرح هاي متنوع تسهيلات خريد و ساخت مسكن از 20 ميليون تومان به 160 ميليون تومان براي زوجين در تهران و 120 ميليون تومان در شهرهای بالای 200هزار نفر جمعیت رسيده است .

عضو هیئت مدیره بانک با تاكيد بر اعتبارسنجي و رعايت بهداشت اعتباري در پرداخت تسهيلات خاطر نشان كرد : با توجه به عدم ابلاغ سياست اعتباري سال جاري در حال حاضر ابزارهاي لازم براي پرداخت تسهيلات (از محل اوراق ، مسكن يكم ) فراهم است و انتظار ما اين است شبكه بانك شرايطي را ايجاد نمايد تا امكان پرداخت تسهيلات بدون سپرده فراهم شود.

عضو هیئت مدیره بانک همچنين در خصوص بهاي تمام شده پول  و بازی نرخها   مطالب جامعی را ارائه نمودند.

در ادامه مصطفي تقوي مدير شعب استان ضمن خير مقدم به ارائه گزارش عملكرد مديريت پرداخت و خاطر نشان كرد : در طول سالهاي اخير با حمايت و همراهي مديران ارشد بانك و انسجام و همدلي كاركنان استان علي الخصوص رؤساي شعب اين سكانداران راهبري شعبه  ، به گونه اي كه اگر آماري ارائه مي كرديم جزء مديريتهاي موفق بوده ايم و اين نتيجه توكل ، تدبير و تلاش يكايك كاركنان بانك در استان مازندران اين مجمع فرهيختگان بوده است.

تقوي ادامه داد : سال جاري كه به فرمايش مقام معظم رهبري سال اقتصاد مقاومتي ، توليد و اشتغال نامگذاري شده انتظارات از بانك مسكن بالاست چرا كه بخش مسكن در هر اقتصادي بخش پيشران خواهد بود و به تبع اين انتظارات ، طبيعتا يك پيش در آمدي براي رونق بخش توليد خواهد بود و انتظار اولياي بانك اين است كه با ابزارهاي مناسب در خصوص تحقق اهداف بانك گام برداشته و كما في السابق با عملكرد درخشان در همه زمينه ها ظاهر شويم.

مدير شعب مازندران افزود : در شش دوره متوالي مجمع ارزيابي عملكرد در جايگاه سبز قرار گرفته و كسب اين عناوين و افتخارات با همت تمامي كاركنان بوده و بايد ضمن حفظ آن همچون سابق ، شاهد ارتقاء اين عناوين پر افتخار باشيم

تقوي ادامه داد : سه شعبه برتر مجمع ارزيابي عملكرد منتهي به شهريور 95 كه جزء ده شعبه برتر كشور و سه شعبه  برتر مجمع ارزيابي عملكرد منتهي به اسفند 95 و شعبه اول كشور در دو دوره مجمع ارزيابي عملكرد سال 95 مربوط به مديريت مازندران بوده است كه اينها حاكي از ساختارمندي و برنامه ريزي مديريت مازندران دارد.

تقوي افزود : از لحاظ فعاليت در بين بانكهاي استان از لحاظ مانده منابع با سهم 10 درصدي در بازار منابع رتبه چهارم را به خود اختصاص داده و در جذب منابع در سال 95 از لحاظ ميزان تغييرات منابع رتبه سوم شبكه بانكي استان را دارا هستيم.

شايان ذكر است در پايان مراسم از بانكداران برتر از رؤساي شعب خزر ساري ، خرم آباد تنكابن و مركزي بابل كه جزء يكصد بانكدار برتر كشور در سال 95 شناخته شدند با اهداء تنديس و لوح تقدير از طرف مدير عامل بانك تجليل شد.

همچنين در اين مراسم از مدرسان برتر استان و  ده شعبه برتر ارزيابي عملكرد استان با اهداء تشويق كتبي و هديه نقدي تقدير بعمل آمد.

آخرین بروزرسانی 1396/3/21