تازه های اخبار تازه های اخبار

[جشن تحقق هدف جذب منابع شعبه مرکزی بابلسر

مدير شعب بانک مسکن استان مازندران : شعبه مرکزی بابلسر تحقق هدف 180درصدی جذب منابع را تا پايان تيرماه سال جاري كسب نمود

همزمان با دهه کرامت و فرارسیدن  ميلاد مسعود آقا علي ابن موسي الرضا (ع) ، با حضور تيم بازاريابي مديريت و همکاران شعبه مرکزی بابلسر جشن تحقق هدف در محل شعبه برگزار شد .

مصطفي تقوي مدير شعب استان ضمن تبريك ميلاد مسعود امام هشتم شيعيان اين توفيق را به كاركنان این شعبه تبريك گفته و افزود : تلاش کارکنان فعال و پویای شعبه مرکزی بابلسر مثال زدنی بوده و اینکه هم در سال گذشته و هم در سال جاری توانستند با تیم سازی و برنامه ریزی درست پررنگ ظاهرشده ودر مقطع منتهی به پایان تیرماه سال جاری بالغ بر 180درصد هدف جذب منابع را محقق سازند که این خود بسی جای تقدیر و تشکر را به همراه دارد.

مدير شعب استان افزود : شهرستان بابلسر از پتانسیل ویژه ای به لحاظ رونق صنعت توریسم و گردشگری برخورداربوده و هم اینکه خانه دوم اکثرافراد در این شهر بوده که خوشبختانه کارکنان شعبه مرکزی بابلسر با راهبری رییس شعبه و برنامه محوری و آگاهی از این مقوله در راستای اهداف جذب منابع همت گمارده ودر این راستا موفق عمل نمودند.

مدیر شعب استان با تاکید بر بازاریابی برون شعبه ای و نقش راهبری رییس شعبه خاطر نشان کرد: بازاریابی برون شعبه ای با هدفمندی بیشتری جدی گرفته شود تا عن قریب شاهدحضور شعبه مرکزی بابلسر در باشگاه هزار میلیاردی بانک باشیم.

شايان ذكر است در اين مراسم برش كيك به مناسبت عبور مانده منابع شعبه  از مرز 800 ميليارد انجام پذيرفت .

همچنین مدیر شعب استان از دونفر از کارکنان شعبه آقای یاسر بزرگیان عربی و خانم سیده فاطمه حسینی  و همچنین از همکار آقای علی ادیبان که در خصوص بازاریابی و جذب منابع نقش بسزایی داشتند  به ترتیب تشویق کتبی درج در پرونده و تقدیر کتبی نمود.

آخرین بروزرسانی 1396/5/14