تازه های اخبار تازه های اخبار

بازدید قائم مقام وزیر راه وشهرسازی از پروژه های مسکن مهر استان مازندران

با حضور مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر، مهندس نبیان معاون عمرانی استانداری مازندران و مدیران استانی از برخي پروژه هاي مسكن مهراستان بازديد شد

 احمد اصغری مهرآبادی در این بازدید با اشاره به لزوم تخصیص اعتبار برای اتمام پروژه های مسکن مهروایجاد خدماتی زیر بنایی در طرح‌های مسکن مهر، افزود: به منظور تسریع در اجرای این پروژه‌ها، مسوولان و مدیران استانی و شهرستانی علی الخصوص راه و شهرسازی، همکاری لازم را با شرکت‌های خدمات‌رسان داشته باشند.
مهرآبادی ادامه داد: اتمام ساخت مسکن مهر، به منزله اتمام پروژه های مسکن مهر و بستن پرونده مسکن مهر نیست وهمه دستگاه ها ی متولی باید کمک کنند تا خدمات زیربنایی و روبنایی مسکن مهر ارائه شود تا پروژه ها به موقع تحویل شوند.

گفتني است پروزه 2800واحدی مسکن مهر میارکلا ساری و204واحدی شهرک امام بهشهر از جمله پروژه هایي بود كه مورد بازديد معاون وزير راه و شهرسازي در طرح مسكن مهر قرار گرفت .

همچنين درادامه در جلسه شوراي مسكن استان مصطفی تقوی مدير شعب استان ضمن ارائه گزارش اجمالي از عملكرد مديريت در ارتباط با مسكن مهرو بافت فرسوده در چند نوبت به سؤالات مطروحه معاون وزير راه و شهرسازي در جلسه مذكور پاسخ دادند .

شایان ذکر است مهر آبادی قائم مقام وزیر راه وشهرسازی با تجليل از نقش مؤثر بانك مسكن در پرداخت تسهيلات مسكن مهر در احداث ، اتمام و بهره برداری واحدهای مسکونی وهمچنین تامین مالی  پروژه ها تقدیر و تشکر نمود.

 

قابل ذکر است از تعداد 105 هزار و هشتصد واحد منعقد شده ،‌ تعداد 64 هزارو نودوپنج  واحد در قالب مسكن مهر شهري ، 35 هزارو هفتاد و دو واحد در قالب مسكن روستايي و 5 هزارو ششصد وسی سه واحد در بخش بافت فرسوده شهري مي باشد و مدیریت مازندران در نسبت واحدهای فروش اقساطی شده به کل واحدهای احداثی بدون آماده سازی با 81درصد حائز رتبه برتر دربین مدیریتهای شعب سراسر کشور می باشد.
آخرین بروزرسانی 1397/4/25