تازه های اخبار تازه های اخبار

مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس

مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس با حضور یادگاران دوران دفاع مقدس در مدیریت مازندران برگزار شد.

همزمان با گراميداشت هفته دفاع مقدس  ، طي مراسمي یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی و رشادت های بی بدیل و شجاعت های بی نظیر رزمندگان دفاع مقدس تداعی شد واز جانبازان و ايثارگران مديريت تجليل بعمل آمد .

مصطفی تقوی مدیر شعب مازندران ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) وبا گرامیداشت هفته دفاع مقدس وهمچنین یاد و خاطره شهدا،رزمندگان و ایثارگران آن دوران ،دربخشی از سخنان خود خاطر نشان کرد: «دفاع مقدس» افتخاری مانا و ماندگار در ایران اسلامی است   که جزو برجسته‌ترين افتخارات ملت ايران در دفاع از مرزها و ارزش‌هاي ميهن اسلامي است وگرامیداشت یاد و خاطره حماسه 8 سال دفاع مقدس و شهدا وایثارگران وظیفه هر ایرانی است.

تقوی با بیان اینکه سبزی امروز ما مدیون سرخی خون شهداست و خون شهدا زمینه ساز امینتی است که امروز در کشور داریم ، افزود: . باید قدردان خون شهدا و از خودگذشتگی ایثارگران باشیم زیرا اگر این جانفاشانی ها نبود قطعا امروزه امنیت پایدار حاصل نمی شد و امیدواریم بتوانیم وظیفه خود را نسبت به خانواده های شاهد و ایثارگر انجام دهیم.

در ادامه سردار میکاییل فرج پور از رزمندگان و جانبازان وازمسولان اطلاعات عملیات لشکر 25کربلا دردوران دفاع مقدس ضمن گراميداشت هفته دفاع مقدس، آن را يادآور دلاوري ها و رشادتهاي رزمندگان در عرصه دفاع مقدّس دانست وتوكّل به خدا را رمز اصلي حركت رزمندگان و بسيجيان عنوان كرد و افزود : بسيجيان در دوران دفاع مقدّس از نظر علايق ملّي و مذهبي در بالاترين سطح قرار داشتند و هيچ عاملي جز توكّل به خدا ، عشق به اهل بيت (ع) و امام راحل (ره) نمي توانست ما را پيروز گرداند .

همچنين سردارفرج پور ضمن بيان خاطراتي از دفاع مقدس و رشادتهاي خالصانه رزمندگان اظهارنمود: دفاع مقدس با خود واژه زيباي مقاومت را به همراه دارد كه داراي ريشه‌هايي عميق است.

شايان ذكر است در پايان مراسم از همكاران جانباز و آزاده مديريت با اهداء سکه تقدير بعمل آمد .

آخرین بروزرسانی 1397/7/28