تازه های اخبار تازه های اخبار

"مدیریت مازندران رتبه اول را در درصد تحقق اهداف مسکن یکم در کشور کسب نمود"

مصطفی تقوی مدیر شعب استان مازندران در جمع متصدیان وبازاریابان مناطق استان : "مدیریت مازندران رتبه اول را در درصد تحقق اهداف مسکن یکم در کشور کسب نمود"
به منظور بررسی راهکارهای موثر در جذب منابع و حرکت در مسیر سیاستهای ابلاغی بانک مبنی برتحقق اهداف جذب منابع و افزایش سهم بازار جلسه ای با حضور مدیر شعب استان،مسولین مدیریت و رابطان بازاریابی مناطق برگزار گردید.
مصطفی تقوی مدیر شعب مازندران در جمع رابطان ومتصدیان بانکی فعال درامر بازاریابی با اشاره به تحقق هدف7/54درصدی صندوق پس انداز مسکن یکم تا پایان مهرماه و کسب رتبه اول در بین مدیریتهای شعب سراسر کشور خاطر نشان کرد: این موفقیت مرهون تلاش و همت مجموعه کارکنان صف و ستاد بوده است وباید با حس مسئولیت پذیری و تعهد بیشتر نسبت به این طرح ملی و بزرگ دولت وضمن حفظ این جایگاه وارتقاءآن، از مزایای این حساب به عنوان یک سپرده ارزان قیمت در جهت تحقق اهداف مورد نظر تلاش نماییم.
تقوی در ادامه با تاکید بر جذب منابع ارزان قیمت وکاهش قیمت تمام شده پول افزود:همکاران باید در تجزیه وتحلیل صورتهای مالی توانمند باشند تا بتوانند در تحلیل های خود نفع بانک را در جذب منابع لحاظ نمایند.
مدیر شعب مازندران با بیان اینکه رمز بازاریابی موفق، داشتن حسن خلق و رفتار مناسب است خاطر نشان کرد:دارایی های بانک مشتریان بوده و ما وظیفه داریم در حفظ و جذب این دارایی ها کوشا باشیم و با تحلیل بازار هدف و شناسایی مشتریان خوش حساب و خوشنام باعث جلب رضایت و اعتماد آنها نسبت به بانک شویم.
شایان ذکر است در ادامه رابطان مناطق و متصدیان بانکی فعال در امر بازاریابی به بیان نظرات خود درجهت تحقق اهداف جذب منابع پرداختند.
آخرین بروزرسانی 1394/12/12