تازه های اخبار تازه های اخبار

« گزارش برگزاری مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی کارکنان مدیریت مازندران به مناسبت دهه فجر94 »

مدیریت شعب مازندران با هدف ایجاد روحیه شادابی و نشاط و همچنین ارتقای انگیزه کارکنان مسابقات ورزشی کارکنان را به مناسبت دهه مبارک فجر در رشته های فوتسال ، والیبال ، شنا ، دو و میدانی ، تنیس روی میز ، شطرنج و بدمینتون برگزار نمود .
مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات که با حضور مدیر شعب استان ، مسولین مدیریت ،برخی مسولین شعب و جمعی از همکاران مدیریت و شعب در مرکز استان برگزار گردید.
مصطفی تقوی مدیر شعب استان طی سخنانی ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر و یاد امام راحل(ره) و شهدای با تکیه بر اهمیّت ورزش در دین مبین اسلام ،برگزاری این مسابقات را در بارور شدن استعدادهای ورزشی کارکنان و افزایش نشاط و شادی بین کارکنان اثر گذار دانست و افزود : با فراهم نمودن زمینه ورزشی در بین کارکنان می توان به ایجاد فضای دوستانه و صمیمی در میان آنان کمک نمود تا ساعاتی را در فضایی جدا از محیط اداری با یکدیگر سپری کنند و خود را درمیادین ورزشی محک بزنند .
مدیر شعب استان در ادامه خاطرنشان کرد : توجّه به شادابی و سلامتی کارکنان همواره یک ضرورت محسوب شده و می تواند به عنوان یک ابزار برای تحقّق اهداف بانک بیش از ابزارهای دیگر مؤثر واقع شود .
تقوی در ادامه ضمن ارایه توضیحات در خصوص عملکرد شورای ورزشی مدیریت و نحوه برگزاری این دوره از مسابقات و تقدیر و تشکّر از برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در بخشی از سخنان خود خاطر نشان کرد : این دوره از مسابقات طی فراخوان سراسری در سطح استان و با برنامه ریزی انجام شده برگزار و تیم ها و نفرات برتر رشته های مختلف جهت حضور در مسابقات ورزشی کارکنان بانک مسکن و سیستم بانکی کشور معرفی خواهند شد .
شایان ذکر است درا ین دوره از مسابقات در رشته فوتسال تیم قایمشهر توانست با درخشش ورزشکاران خود عنوان قهرمانی را کسب نماید و تیم های نکا و بابل توانستند به ترتیب مقام دوم و سوم را کسب نمایند .
همچنین در رقابتهای والیبال، تیمهای بابلسر وبابل توانست به ترتیب مقام اوّل ودوم را کسب نمایند .
در رشته های شطرنج ، بدمینتون و تنیس روی میز به ترتیب آقایان جعفر رستمی، از کارکنان مدیریت ، جوادصادقی از کارکنان شعبه مرکزی قایمشهر و سیداسمعیل یعقوبی از شعبه طالقانی ساری مقام قهرمانی این دوره از رقابتها را کسب نمودند .
در رشته شنا سید کاظم تقوی توانست عنوان قهرمانی را کسب نماید .
در رشته دو و میدانی نیز مسابقات در سه رده انجام شد که در 3 هزار متر آقای حامد امیری ، در 2 هزار متر آقای اکبر داودی و در رده هزار متر آقای حسن فلاح نژاد مقام اوّل را کسب نمودند .شایان ذکراست درمراسم اختتامیه، قهرمانان برتر ورزشهای تیمی و انفرادی این دوره از مسابقات، لوح یادبود ، جام قهرمانی و جوایز را دریافت نمودند .
آخرین بروزرسانی 1394/12/12