تازه های اخبار تازه های اخبار

امضای تفاهمنامه ارتقاءهمکاری بانک مسکن و سازمان نظام مهندسی استان مازندران همزمان با ارائه دوخدمت جدید بانک مسکن در بخش مسکن

مدیریت شعب بانک مسکن استان مازندران با هدف ارتقاء سطح همکاری و تعامل خود با سازمان واعضاء نظام مهندسی استان، تفاهمنامه ای با این سازمان منعقد کرد.
این تفاهم نامه به منظورارتقاءهمکاری فیمابین به منظورارائه خدمات بانکی ومالی ازطرف بانک به اعضاءوواحدهای تابعه سازمان وتمرکزعملیات مالی سازمان نظام مهندسی نزدشعب بانک مسکن استان منعقدشد.
بر اساس این تفاهمنامه، بانک مسکن به ارائه انواع خدمات بانکی به مهندسان عضو سازمان نظام مهندسی و انجام امور بانکی و اعتباری این سازمان خواهد پرداخت و سازمان مذکور نیز بخشی ازحساب های خود را در این بانک متمرکز خواهد کرد.
دراین جلسه راهکارهای لازم برای همکاری بیشتر بانک مسکن و سازمان نظام مهندسی استان مورد بررسی قرار گرفت و پس از امضای رسمی تفاهم نامه همکاری های مشترک،تقوی مدیرشعب استان  ضمن ارائه توضیحات در خصوص دو خدمت جدید بانک"دستورالعمل افتتاح حساب امانی ویژه پیش‌فروش ساختمان و طرح تضمین معاملات فروش اقساطی مسکن"ازآمادگیاین بانک برای ارائه خدمات بانکی به جامعه مهندسیناستان خبر داد و خاطر نشان کرد: بانک مسکن و سازمان نظام مهندسی جزو صنوف همکار و ازیک خانواده بوده که در بخش مسکن فعالیت می کنند و ارتقاء و توسعه همکاری ها و تعاملات بانک و سازمان با تکیه بر توانمندی های دو سازمان در راستای رونق بخش مسکن استان ضروری است.
مهندس قربانی رئیس سازمان نظام مهندسی استان ضمن اشاره به توانمندی‌های طرفین، بر ارائه خدمات متقابل و بهره مندی طرفین از توسعه مراودات ابراز امیدواری نمود وافزود:امیدواریم با ارتقاء همکاری ها و تعاملات بر رونق بخش مسکن استان بیافزائیم وعلاوه بر انتقال بخشی ازمنابع و حسابهای سازمان به بانک مسکن ، اعضاء وکارکنان سازمان را ترغیب نموده تا فعالیتها و حسابهای خودرا نزد بانک مسکن متمرکز نمایند.
این تفاهم نامه به مدت یکسال شمسی دارای اعتباراست و در 7ماده به امضای مصطفی تقوی مدیرشعب بانک مسکن استان مازندران ومهندس قربانی رئیس نظام مهندسی ساختمان استان مازندران  رسید.
آخرین بروزرسانی 1395/7/5