سیستم انتشار محتوا سیستم انتشار محتوا

دیدارمدیرشعب بانک مسکن با خانواده شهدا

به مناسبت هفته دفاع مقدس و در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام و تجدید پیمان با آرمانهای آنان ،مدیر شعب این استان با همراهی تعدادی از مسیولین دوایر مدیریت با حضور در منزل آقای حسن شیرزاد "رییس شعبه اسفراین" وبرادر شهیدان محمد و عبداله الهی با وی و خانواده گرامی این دوشهید بزرگوار دیدار و گفتگو کرد.
   مجید اسدی فر "مدیر شعب استان" در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع خانواده شهیدان" الهی" و تجلیل از زحمات مادر بزرگوار این دوشهید در تعلیم و تربیت چنین دلیرمردانی که با ایثار جان خود وظیفه پاسداری از انقلاب را به دوش کشیده اندگفت: هفته دفاع مقدس فرصت مغتنمی است تا درمقام صیانت از سرمایه  های ارزنده ایثار و شهادت، بتوانیم از فداکاری ها و ایثارگری خانواده های معظم شهدا قدردانی نموده و رشادتها و مجاهدت های فرزندان برومند آنان را که در راه دفاع از میهن عزیزمان به درجه رفیع شهادت نایل آمده اند، ارج نهیم.
    وی تصریح کرد: بی شک شهدای 8سال دفاع مقدس الگوهایی بسیار ارزشمندبرای نسل جوان هستند که همچون چراغی فروزان، راه را برای آنان روشن خواهد ساخت.
    اسدی فر گفت: ما هرچه داریم از شهدا داریم و از خداوند متعال می خواهیم ما را همچنان در مسیر شهدا و اهل بیت قرار دهد و به خانواده های معظم شهدا اجر و پاداش اخروی عنایت فرموده و برتوفیقات آنها بیفزاید.
    گفتنی است ابوالفضل کمالی مسیول حراست و محمد محمودیان کارشناس بازاریابی،زبیده نوروزی مسیول دایره منابع انسانی و روح اله شاه جهانی کارشناس روابط عمومی، مدیر شعب استان را دراین دیدار همراهی کردند.
آخرین بروزرسانی 1398/2/4