سیستم انتشار محتوا سیستم انتشار محتوا

بازگشت

دیدار با رییس هییت ورزش های همگانی استان خراسان شمالی

دیدار با رییس هییت ورزش های همگانی استان خراسان شمالی
در دیدار با مجید جودت مطرح شد: افزایش سطح تعامل های فی مابین و اعلام حمایت هییت ورزش های همگانی از برنامه های ورزشی خانواده محور در مدیریت شعب بانک مسکن

به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش، مرتضی فرهمند رییس دایره پیگیری وصول مطالبات و مسیول کمیته ورزش مدیریت شعب با همراهی کارشناس روابط عمومی به منظور ابلاغ پیام تبریک مدیر شعب استان، با مجید جودت رییس هییت ورزش های همگانی استان دیدار و گفتگو کرد.

فرهمند در این دیدار ضمن ابلاغ پیام تبریک مدیر شعب به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش، از زحمات مسیولین و دست اندرکاران هییت ورزش های همگانی به دلیل فراهم نمودن برنامه های متنوع در حیطه ورزش های همگانی برای بانوان و بخصوص خانواده ها، همچنین ایجاد انگیزه و روحیه شادابی و نشاط در سطح استان تقدیر کرد.

   وی از ورزش به عنوان یکی از ارکان مهم تامین شادابی و سلامتی جسم و روح یاد کرد و گفت: یک جامعه سالم جامعه ای است که افراد جامعه به ورزش اهمیت بدهند و دراین راستا نقش بی بدیل کارکنان خدوم هییت ورزش های همگانی در گرایش مردم و آحاد جامعه به ورزش و تربیت بدنی قابل تقدیر است.

   مجید جودت رییس هیات ورزش های همگانی استان نیز دراین دیدار، ضمن ابراز خرسندی از حضور مسیولین ورزش مدیریت و پیام تبریک مدیرشعب بانک مسکن، از نگاه ویژه مدیران بانک به مقوله ورزش تقدیر کرد.

   وی همچنین از اعلام آمادگی هییت ورزش های همگانی جهت ارایه خدمات پشتیبانی از برنامه های ورزشی خانواده محور در بانک مسکن خبر داد و تصریح کرد: هییت ورزش های همگانی از هرگونه برنامه ورزشی که رویکرد آن ایجاد شادابی و نشاط در خانواده ها باشد استقبال نموده و از آن حمایت می کند.

   جودت افزود: هییت همگانی ورزش به منظور افزایش سطح تعامل های فی مابین و رشد و توسعه هرچه بیشتر ورزش آمادگی هرگونه کمک اعم از در اختیار قرار دادن وسایل و امکانات ورزشی به منظور برگزاری مسابقات ورزشی در حوزه خانواده را دارد.

   گفتنی است در مهرماه سالجاری این مدیریت با همکاری هییت ورزش های همگانی استان،یک دوره مسابقات دارت برای پرسنل استان برگزار کرد و با توجه به ارتباطات خوب و سازنده ای که بین مدیریت شعب بانک مسکن و هییت ورزش های همگانی وجود دارد انگیزه مضاعفی ایجاد شده است تا مسابقات بیشتری در جهت ایجاد حس همبستگی هرچه بیشتر بین خانواده همکاران و ایجاد نشاط بیشتر در پرسنل، با همکاری هییت ورزش برگزار گردد.
ساعت : 11:50:00
تاريخ : 1397/09/06