سیستم انتشار محتوا سیستم انتشار محتوا

مراسم جشن سالروز تاسیس بانک در مدیریت خراسان شمالی

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان خراسان شمالی،در مراسمی که به مناسبت هشتادمین سالروز تاسیس بانک مسکن با حضور همکاران بازنشسته ،روسای شعب استان و مسیولین و کارشنسان دوایر ستاد مدیریت شعب خراسان شمالی برگزار شد مجید اسدی فر مدیر شعب این استان ضمن خیر مقدم به همکاران،80ساله شدن بانک را تبریک گفت واظهارداشت: شکوه و افتخار و اعتبار اجتماعی که بانک دراین هشت دهه بدست آورده است ثمره ی تلاش ها و زحمات خستگی ناپذیر همکاران از بالاترین رده تا پایین ترین رده سازمانی است که خوشنامی بانک را در طی این سالها رقم زده است.

وی این خوشنامی را افتخار بزرگی برای خانواده بزرگ بانک مسکن دانست و تصریح کرد برای تداوم این خوشنامی و اعتبار اجتماعی که به سادگی بدست نیامده است باید پویاتر و پرانرژی تر از گذشته در مسیر سیاستها و برنامه های بانک گام برداریم.

اسدی فر گفت:موفقیت های مستمر بانک دراجرای رسالت خود بعضاً با حسادت هایی نیز از سوی رقبا مواجه می شود که با فرافکنی و بیان مسایل نادرست سعی در تخریب چهره بانک دارند که تعهد سازمانی ما به بانک، ایجاب می کند با ارایه اطلاعات درست به مردم، از کیان بانک دفاع کنیم.

وی همچنین عدم ورود بانک مسکن به عرصه رقابت نرخ سودهای نامتعارف را نشانه ی منضبط بودن بانک و برخورداری ازساختار قوی مالی عنوان کرد که حاضرنیستیم به هر قیمتی نسبت به جمع آوری منابع مالی اقدام کنیم.

آخرین بروزرسانی 1398/2/4