بازدید معاون مدیرعامل از استان سیستان و بلوچستان

مدیرعامل: استفاده بهینه از توانمندی های همکاران مدیریت ها برای رشد اقتصاد کشور

بازدید معاون مدیرعامل از استان سیستان و بلوچستان

بازدید حسن شهرآشوب معاون محترم مدیرعامل با همراهی آقای جوادی مشاور مدیر عامل در امور منابع انسانی و هیات همراه از استان سیستان و بلوچستان، همایشی با حضور روسای شعب و مسوولین دوایر برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب سیستان و بلوچستان، طی بازدید حسن شهرآشوب معاون محترم مدیرعامل با همراهی آقای جوادی مشاور مدیر عامل در امور منابع انسانی و هیات همراه از استان سیستان و بلوچستان، همایشی با حضور روسای شعب و مسوولین دوایر برگزار گردید .این گردهمایی با تماس تلفنی دکتر شایان مدیرعامل محترم بانک شروع شد  که پس از عرض تسلیت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه (سلام الله علیه) بیان نمودند: از خداوند مسالت دارم به همه مردم در این شرایط کرونایی سلامتی اهدا نماید و به همه همکاران در استان و مرکز فرصت خدمت بیشتر به این مردم مهربان و زحمت کش را عنایت کند و عرض تسلیت و تبریک دارم به مناسبت سالگرد شهادت سردار دلها سردار سلیمانی که باید اشاره کنم ایشان فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله بوده است که خیلی از هم استانی های عزیزم در جبهه نبرد حق علیه باطل درخدمت این بزرگوار بوده‌اند. انتظار من از همکاران استان سیستان و بلوچستان بیشتر از سایر همکاران می باشد زیرا با توجه به عدم تحقق ارتقا مورد انتظار برای بهبود درجه شعب، امید دارم همکاران استان برای دستیابی به این هدف با تمام توان تلاش نمایند و با همت خود باعث این اتفاق و ارتقای جایگاه شغلی همکاران شوند. فعالیت در بانک مسکن ضمن خدمت یک عبادت نیز می باشد زیرا شما همکاران با پرداخت تسهیلات برای ساخت و خرید واحد مسکونی باعث می‌شوید مردم عزیزمان دارای سرپناه شوند. شرایط خدمت در بانک مسکن با شرایط کار در بانک‌های تجاری متفاوت است و خدمت گزاری به مردم همراه با جنبه‌های معنوی می باشد زیرا مهم ترین دغدغه مردم، که نیاز به سرپناه است را برطرف می نماییم و امید است برای مردم عزیز در نهضت خانه سازی بانک مسکن و طرح اقدام ملی مسکن با همت تمامی همکاران شرایطی ساده تر را برای خانه دار شدن هموطنان مهیا نماییم و این امر مهم را به نحو احسنت انجام دهیم . امیدوارم به زودی بتوانم به استان سفر نمایم و به درد دل شما بزرگواران گوش فرا دهم و مشکلات را رسیدگی نمایم . همکاران گرامی در استان ها دارای دانش، علم و تجربه می باشند و امید دارم بتوانیم  از این توانمندی ها در جهت پیشبرد اهداف عالی بانک  و رشد اقتصادی کشور استفاده نماییم .

در ادامه محمدرضا جعفری مدیرشعب استان ضمن عرض تسلیت مناسبت ها بیان نمود: عرض خوشامدگویی و قدردانی دارم بابت قبول زحمت سفر به استان و گفتگو با تمامی همکاران از جنوب تا شمال استان . اتفاقی کم سابقه بوده است که با حضور این تعداد از همکاران مرکز بازدید از کل استان صورت گیرد و با تمامی همکاران گفتگو نمایند و پای درد دل همکاران بنشینند و مطمئن هستم این اقدامات باعث رفع برخی مشکلات همکاران و همچنین بروز برخی اتفاقات مثبت در این استان خواهد شد .

طرح اقدام ملی مسکن یک طرح عظیم در سطح کشور می باشد و تامین اعتبار این طرح نیز بر عهده بانک مسکن است و باید عنوان نمایم نخستین مدیریت شعبی می باشیم که اولین پرونده طرح اقدام ملی مسکن که پروژه ۱۶۸ واحدی ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) در شهرستان زاهدان را منعقد نموده و ۵ پروژه دویست واحدی نیز در جنوب استان به زودی انعقاد قرارداد می شود.

در ادامه مدیر شعب به گزارش آمار و اطلاعات منابع ،مصارف و پرسنلی استان پرداخت. همچنین برخی مشکلات استان مانند مشکلات پرسنلی، مشکلات شعب، مشکلات تجهیز و بازسازی شعب و امور رفاهی همکاران را به نمایندگی از همکاران در جلسه بیان نمود که مورد توجه همکاران مرکز قرار گرفت و درخواست نمود سایر معاون های محترم مدیرعامل بانک نیز از استان سیستان و بلوچستان بازدید نمایند. امید دارم حضورشان سبب خیر و برکت برای استان شود.

در ادامه همایش شهرآشوب پس از عرض تسلیت ایام بیان نمود: جناب دکتر شایان مدیرعامل محترم بانک طی فرمایشات خود در ابتدای جلسه به نکاتی بسیار ظریف مدیریتی و کلیدی اشاره نمودند و نکته با اهمیت آن در مورد تلاش همکاران با هدف ارتقای درجه شعب بود . مزایای بی منت ارتقای جایگاه شغلی را با تلاش خود برای خود به ارمغان بیاورید. اهمیت این موضوع بدین جهت است که این استان به لحاظی بسیار غنی و به جهاتی نیز نیاز به رسیدگی دارد و مشخصاً استان به جهت داشتن نیروهای بسیار خوب ، توانمند ، مشتاق خدمت و با دانش و از آن سو نیز باید به مسائل و مشکلات آنان رسیدگی شود و این رسیدگی و رصد مشکلات همکاران وظیفه ای می باشد که بر عهده ما گذاشته شده است . هر سازمانی برای رسیدن به اهداف خود نیاز به فعالیت اعضای خود دارد و باید سازمان نیز اهداف و مشکلات کارکنان خود را شناسایی و جهت برآورده نمودن و رفع مشکلات آنان تلاش نماید تا بتواند با ایجاد رضایتمندی شغلی سبب بهره وری سازمان گردد . کارکنان مهمترین مشتری هر سازمان می باشند و هدف اصلی واحد منابع انسانی بررسی خواسته ها ، نیاز مندی ها و رفع مشکلات همکاران در حد توان سازمان است و مدیرعامل محترم به این موضوع بسیار توجه دارند و پیگیر، رصد مشکلات کارکنان می باشند . هدف اصلی سفر به استان ها آشنا شدن همکاران مرکز با مشکلات طی خدمت همکاران در سراسر کشور می باشد. برخی مشکلات را مدیریت های شعب مرتفع می‌نمایند ولیکن برخی مشکلات نیاز تصمیم گیری در مرکز دارد که باید توسط کارشناسان ادارات شناسایی ، بررسی و تصمیم گیری عملیاتی و کاربردی شود و این موضوع با بازدید و لمس از نزدیک مشکلات این عزیزان صورت می پذیرد. امیدوارم مسوولین ستاد به همکاران صف نزدیک شوند و چالش های آنان را رصد، پیگیری و درک نمایند. از همکاران درخواست دارم تمام مشکلات و مسائل خود را بسیار شفاف ارائه دهند تا بتوانیم تصمیم گیری و یا برای انجام بررسی های بیشتر به استحضار مدیر عامل محترم رسانده شود تا با ارائه راه کارهای مناسب و عملیاتی این مشکلات نیز رفع شود.

در ادامه گردهمایی همکاران حاضر در جلسه به ارائه مشکلات و نقطه نظرات خود پرداختند و معاون مدیرعامل، دکتر ابراهیمی سرپرست اداره کل رفاه کارکنان و آقای فتح آبادی سرپرست اداره کل امور کارکنان به ارائه پاسخ های مقتضی پرداختند.همچنین طی این همایش مراسم معارفه دومین معاون مدیرشعب استان نیز برگزار گردید و با اهدای حکم انتصاب رضا خمرنیایی به عنوان معاون مدیر شعب استان این مهم صورت گرفت .در رخدادی دیگر از آقایان عبدالمجید رحمانی رییس شعبه سراوان و عباس خلیل پور معاون شعبه صدف چابهار به جهت کسب رتبه برتر در آزمون سنجش اطلاعات شغلی در سطح کشور با اهدای لوح تقدیر قدردانی گردید.

باید عنوان گردد طی این بازدید از استان، شهرآشوب با همراهی همکاران با همسر شهید عیسی سالمی که فرزندشان خانم سالمی همکار شاغل در مدیریت شعب می باشند در محل منزل نامبرده دیدار و ابراز نمود : به دستور شخص مدیر عامل بانک این دیدار ها با هدف آگاه شدن از مشکلات ایثارگران عزیز انجام می شود .شما بعنوان همسر شهید سخت ترین ایام که بزرگ نمودن فرزندان است را به تنهایی طی نموده اید که امید است شما و همچنین ما مورد شفاعت این شهید عزیز قرار گیریم.از فرزندان شهدا توقع ایثارگری و خوبی می باشد و مشاهده نموده ایم که هم در خانه و هم در محل کار انسان هایی شایسته هستند.

همچنین معاون مدیرعامل طی دیدار با جانبازان محمد هراتی و غلامحسین شهرکی ، ضمن گوش فرا دادن به خاطرات دوران جنگی تحمیلی و همچنین برخی خواسته های آنان، بیان نمود: جامعه ایثارگران بخاطر رضایت خدا  در جبهه  و بعد از آن در محل کار تلاش و مجاهدت نموده اند و همیشه در تلاش بوده اند این ارزش ها را در جامعه زنده نگه دارند.

باید اضافه نمود شهرآشوب با فرزندان شهید شاغل در مدیریت شعب نیز دیدار نمود و از آنان خواست با عنایت به سطح تحصیلات و علم مناسب نامبردگان به مدیریت شعب با ارائه نظرات کاریردی و علمی کمک نمایند تا مشکلات کاهش یابد.

آخرین بروزرسانی 1399/12/6