تجلیل از خانواده شهداء و ایثارگران استان سیستان و بلوچستان

تجلیل از خانواده شهداء و ایثارگران استان سیستان و بلوچستان

نشستی با حضور سرهنگ پاسدار نکویی فرمانده پایگاه بسیج صاحب الزمان (عج) ادارات کل، محمدرضا جعفری مدیر شعب استان و خانواده شهداء و جانبازان شاغل در بانک مسکن استان با هدف بزرگداشت نام و خاطره شهداء در محل مدیریت شعب استان برگزار گردید

نشستی با حضور سرهنگ پاسدار نکویی فرمانده پایگاه بسیج صاحب الزمان (عج) ادارات کل، محمدرضا جعفری مدیر شعب استان و خانواده شهداء و جانبازان شاغل در بانک مسکن استان با هدف بزرگداشت نام و خاطره شهداء در محل مدیریت شعب استان برگزار گردید.طی این نشست جعفری بیان نمود: آرزوی صحت و سلامتی دارم برای خانواده شهداء و ایثارگران و همکاران. در این ایام کرونایی تمامی همکاران با تلاش و کوشش  و از خودگذشتگی سعی نموده اند تا کار هم استانی ها در اسرع وقت انجام شود و با روحیه ای بسیجی وار به خدمت رسانی ادامه داده‌اند در این میان تلاش همکاران ایثارگر در کنار سایر همکاران روحیه دهنده برای همه بوده است  و مجموعه همکاران ما در بانک مسکن، تمام توان خود را گذاشته اند تا مسیر خانه دار شدن مردم هموار گردد.

در ادامه نکویی ضمن عرض سلام و ادب به حاضرین در جلسه بیان نمود: تشکر می کنم از آقای جعفری و آقای عسکری فرمانده پایگاه بسیج شهید خزاعی بانک مسکن که برنامه ریزی نموده اند تا این جلسه تشکیل شود. این انقلاب با نام شهدا شروع شده است و بعد از آن در دوران دفاع مقدس نیز به برکت نام شهدا و ایثارگران پیروزی را نصیب این مردم نموده است . این مردم شهیدپرور به تمام دنیا نشان داده اند برای این مرز و بوم از تمام وجود خود خواهند گذشت .در این ایام درگیر جنگ اقتصادی هستیم و دوباره این مردم که خون ها تقدیم اسلام نموده اند پای این انقلاب مانده اند و تا آخرین لحظه مقاومت خواهند نمود . ده سال از اشاره مقام معظم رهبری به اقتصاد مقاومتی می گذرد که اگر از ابتدا با جدیت عمل می‌شد امروز در این حد درگیر جنگ اقتصادی نمی بودیم و باید عنوان کنم شاید اگر این تغییرات اقتصادی در سایر کشورها پیش می‌آمد آن کشور از هم می پاشید ولی مردم ایران اسلامی پای خون شهدا ایستاده اند و مقاومت نموده اند تا ستون انقلاب پایدار بماند . تقاضا دارم از همکاران بانک مسکن در پویش ایران مهربان شرکت نمایند و با تحت حمایت مالی قرار دادن نیازمندان بتواند کمکی به افراد آسیب پذیر استان بنماییم. همچنین تشکر و قدردانی دارم از مجموعه بانک مسکن که در سال‌های قبل همایش بزرگداشت شهداء را برگزار کرده‌اند و امسال با توجه به شرایط فعلی نیز در حد توان به برگزاری این نشست برای بزرگداشت نام شهداء اقدام نموده اند .
در انتهای جلسه از صبر و تحمل همسر شهید محمود خمرنیایی، بردار شهید سید ناصر طباطبایی، برادر شهید حسین کیانی اصیل، برادر شهیدان عیسی و حیدر عسکری و غلامحسین شهرکی آزاده شاغل در بانک مسکن با اهدای لوح تقدیر و هدیه ای تقدیر و قدردانی گردید.

آخرین بروزرسانی 1399/12/26