پیمایش گروه‌بندی‌ها پیمایش گروه‌بندی‌ها

آخرین مطالب آخرین مطالب

پربیننده ترین مطالب پربیننده ترین مطالب

پرامتیازترین مطالب پرامتیازترین مطالب

وبلاگ وبلاگ

بازگشت

بازگشت روند صعودی نرخ سکه

از آنجایی که چند وقتی است قیمت سکه و طلا در بازار نوساناتات عجیب و غریبی داشته و مرتب بالا و پایین می ره  امروز هم زمانی که بانک مرکزی قیمت سکه و طلا رو اعلام کرد متوجه شدم که دوباره نرخ سکه در حال بالا رفتنه.

بانک مرکزی امروز هر قطعه سکه بهار آزادی در شعب منتخب بانک ملی را با نرخ ۴۲۳ هزار تومان، نیم سکه بهار آزادی را ۲۱۲ هزار تومان و ربع سکه را ۱۲۲ هزار تومان عرضه کرد.این در حالی است که روز گذشته سکه یک بهار را ۴۱۷ هزار و ۸۰۰ تومان، نیم سکه ۲۰۸ هزار و ۷۰۰ تومان و ربع سکه را ۱۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام کرده بود. برهمین اساس، سکه تمام بهار نسبت به روز گذشته پنج هزار و ۲۰۰ تومان، نیم سکه سه هزار و ۳۰۰ تومان و ربع سکه سه هزار و ۵۰۰ تومان افزایش قیمت داشته است.

قیمت سکه در بازار آزاد روز جاری تهران هم برای هر قطعه سکه تمام بهار  ۴۳۰ هزار تومان، سکه بهار طرح قدیم ۴۶۴ هزار تومان، نیم سکه ۲۱۶ هزار تومان، ربع سکه ۱۲۶ هزار تومان و سکه یک گرمی ۶۱ هزار و ۵۰۰ تومان.اعلام و فروخته شد.

 با این اوضاع و احوال بازار سکه و طلا ،معلوم نیست سر آن بندگان خدایی که پولشان را در این مسیر سرمایه گذاری کرده اند چه بلایی می آید بالاخره سود می کنند یا زیان.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قبلی
ديدگاه ها
بازتاب URL :

هنوز نظری درج نشده است. درج اولین نظر